Mon amour - улюблені стільці

Кожен бачить те, що він носить у своєму серці

Йоганн Вольфганг фон Ґете

При погляді на ці неповторні, витончені стільці моє серце починає прискорено битися. Це справді дизайн стільців з талантом! Італійська компанія Desart, відома своїм витонченим поглядом на меблі, запропонувала креативні стільці Mon Amour, які неможливо не полюбити.

стільчик mon amour компанії desart

Грайливі форми та різьблені силуети оригінальних стільців прикрашає тему серця. Здається, що ці дизайнерські меблі з'явилися прямо із замку Червоної Королеви з книги «Аліса в Країні чудес».

дизайнерський стілець mon amour

Завдяки мудрому та вишуканому використанню матеріалів, стільці лінії Mon Amour здатні поєднувати сучасний стиль та середньовічні традиції дизайну меблів з ентузіазмом та легкістю нового кохання.

потрійне крісло від desart

Яскрава оббивка та веселі візерунки надають дерев'яним стільцям життєрадісного, енергійного та весняного характеру. А щоб ділитися радістю з друзями та близькими, креативні сидіння доступні у дво- та тримісному вигляді.

двомісний стільчик mon amour від desart

Вся колекція Mon Amour має свої особливості матеріалів, колірного рішення та, звичайно ж, своє миле ім'я.

серце - центральна тема стільців mon amour

Mountain – найзнаменитіші стільці серії. Виконані з благородного горіха з яскраво-червоним серцем, що горить від такого сусідства. Оббивка у бежево-пурпурову легку клітину чудово відтінює насичений колір натурального дерева.

пурпурне серце - елемент дизайнерського стільця.

Pop funky - радісні та веселі стільці завдяки контрасту між спокійною білою деревиною та енергійним фіолетовим серцем та оббивкою.

оригінальний стілець desart, mon amour

Charme - мовчазна та елегантна серія лакованих стільців у глянсово-чорному кольорі. Ніжно блакитне серце цього стільця холодне як крига, а оббивка підкреслює аристократичні коріння господаря.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *