Меблі з водопровідних труб

Подивіться на непотрібні речі та промислове сміття з іншого погляду – так, як це зробив голландський дизайнер Піт Хейн Ейк (Piet Hein Eek), який створив оригінальні меблі з водопровідних труб. Такі лавки або стільці будуть непогано виглядати в саду, на дачі або навіть усередині приміщення, оформленого в індустріальному або стилі.

меблі з водопровідних труб

Для створення перших екземплярів меблів Піт використовував старі водопровідні труби, замінені на нові при ремонті будівлі, в якій розташовується студія дизайнера. Спочатку з'явилася барна стійка для одного з кафе міста, трохи згодом дизайнерка поповнила колекцію лавкою та стільцями.

меблі з водопровідних труб

Багато труб дизайнер спеціально залишає необробленими, зі слідами попередньої експлуатації. На них чудово видно залишки фарби, трохи іржі, подряпини та потертості. У поєднанні з новими трубами готові меблі набувають дуже цікавий і сміливий зовнішній вигляд, в яскраво вираженому індустріальному стилі.

меблі з водопровідних труб

Ця ідея — чудовий приклад того, як складне, великогабаритне будівельне сміття може перетворитися на оригінальний предмет дизайну. Якщо після ремонту чи будівництва на дачі у вас залишилися такі труби, подумайте перед тим, як їх викидати.

лава з водопровідних труб дизайнер на лаві з водопровідних труб

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Мебель из водопроводных труб”

  1. Mozgochin

    Ця ідея — чудовий приклад того, як можна відморозити собі щось.

    1. YuPo

      думаю, що всі додумаються не використовувати ці лавочки взимку – це абсолютно логічно, на відміну від коментаря)) крім того, завжди можна щось підстелити чи підкласти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *