Прикраси з олівців своїми руками

Кольорові олівці - це не тільки художні інструменти для малювання, але й матеріал для оригінальних та кумедних виробів своїми руками. Пропонуємо зробити яскраві прикраси з олівців, які, напевно, сподобаються не тільки дівчаткам, а й їхнім мамам.

прикраси з олівців своїми руками

Щоб зробити прикраси з олівців, Вам знадобляться:

  • кольорові олівці;
  • ножівка;
  • дрібний наждачний папір;
  • дриль та свердла маленького діаметру;
  • нитка (для намиста);
  • клей (для брошки та сережок);
  • металеві заготовки-основи для брошки та сережок.

Як зробити прикраси з олівців?

намисто з олівців своїми руками

1. Для початку вам потрібно зробити намистини з кольорових олівців. Можна використовувати як шестикутні, так і круглі олівці. Приблизна висота намистин на фотографії - 7 мм. Для нарізання намистин використовуйте дрібнозубчасту гостру ножівку. Не поспішайте в процесі розпилювання олівців і не докладайте надмірних зусиль. Таким чином ви з меншою ймовірністю зітріть фарбу зовні олівця.

майстер-клас як зробити прикраси з олівців

2-3. Не хвилюйтеся, якщо зріз відпиляної намистини виглядає неохайно. За допомогою дрібного наждакового паперу ви швидко приведете намистини в акуратний готовий вигляд. Зручно зафіксуватиме смужку наждачки на столі і тертиме про неї сам шматочок олівця.

4. Тепер просвердліть наскрізний отвір у кожній намистинці за допомогою невеликого свердла. Щоб не просвердлити стіл, використовуйте дерев'яну підставку.

намистини з кольорових олівців

Після того, як ви нарізали і насвердлили невелику кількість намистин, залишилося просто нанизати їх на нитку - намиста готові!

намисто з олівців своїми руками

Намистини можна склеїти разом і зробити кулон, сережки та брошку.

кулон - прикраси з олівців своїми руками

Із заточених кінчиків олівців також може вийти цікава прикраса, причому цілком функціональна — олівцями можна буде писати та малювати!

як зробити прикраси з олівців своїми руками

Хід роботи такий самий, як і в попередньому варіанті з намистинами. Ножівкою відпилюємо загострені кінчики олівців, свердлимо наскрізь невеликі отвори та продаємо нитку.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *