Сучасні меблі із труб від Аshwin Art Studio

Багато сучасних скульпторів і дизайнерів створюють твори мистецтва та предмети інтер'єру зі знайдених матеріалів, які раніше були у використанні. Не винятком стала англійська художниця та скульптор Ashley Baldwin-Smith, яка робить меблі з труб, запчастин машин та техніки, деталей інструментів та іншого металевого мотлоху.

стілець - меблі з трубЦентральне місце в серії займають оригінальні стільці зі сталевих зварних труб. Плавні вигини та закруглені форми надають стільцю м'якого характеру, що у поєднанні з холодним металом та загальним індустріальним стилем предмета меблів створюють цікаве враження. За словами дизайнера, сидіти на такому стільці дуже зручно. Хоча я гадаю, що зручно недовго. Все ж таки на таку холодну і нерівну поверхню так і хочеться покласти м'який плед або подушку.

садове крісло - меблі з трубСтілець можна розглядати як меблі з труб, і як скульптурну композицію для саду, інтер'єру квартири або офісу. Всі предмети виготовляються на замовлення з урахуванням будь-яких вимог вимогливого замовника. Наприклад, метал може бути лакованим, хромованим, покритим ґрунтовкою для металу (ось такий — http://centavra.by/katalog-produktsii/gruntovki/gf-021-ts/) і пофарбованим у будь-який колір.садовий стілець із металевих трубКрім стільців та крісел, дизайнер пропонує інші меблі з труб: цікаві столики та інші аксесуари з використанням скла та різних матеріалів. Вони гармонійно доповнять один одного і привнесуть трохи грубуватість в інтер'єр будинку або дизайн відкритого простору. Все це металеве розмаїття дизайнерка об'єднала в невелику студію Ashwin Art Studio, де представлені також усі твори талановитої творчої дівчини.

металевий стіл для саду та дачі крісло із металевих зварних труб крісло із металевих зварних труб крісло садове із сталевих зварних труб

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *