Крісло-матрац трансформер для економії місця

стілець - матрац

Ідея меблевих трансформерів, здатних перевтілюватися з дивана в ліжко або з полиці в стіл, далеко не нова.

Будь-який власник малогабаритної квартири не раз замислювався про способи економії простору за рахунок багатофункціональних меблів. Тим не менш, дизайнери продовжують думати над цим питанням та створюють нові оригінальні моделі.

меблі трансформер

І якщо хтось застосовує суперсучасні технології та матеріали, італійський дизайнер Lorenzo Damiani пішов найпростішим шляхом. Його крісло матрац Girella трансформується у спальне місце дуже легко.

стілець - матрац girella

У зібраному вигляді крісло має дуже скромні розміри – 70 см у висоту по спинці та 62 см у діаметрі сидіння. Навіть складається враження, що ці меблі виключно для дітей. Секрет крісла полягає в тому, що він по суті згорнутий в рулон матрац!

За лічені хвилини можна легко розгорнути його, розстелити на підлозі, ліжку або на траві в саду. Розміри матраца 193 см на 80 см у вузькій частині, а в узголів'ї ширина становить 111 см. З тканини, за допомогою якої утримується рулон, можна зробити маленьку подушечку. Крісло матрац виготовлене з поліуретанової піни з поліефірним наповненням.

крісло матрац

Концепт цього предмета меблів можна легко використовувати вдома. Якщо у вас є м'які матраци або товсті ковдри, можна згорнути їх в рулон, обернути яскравою тканиною і зробити пуфики або крісла зі спинкою. Так ви звільните місце в шафах і отримаєте милі м'які меблі!

стілець ліжко

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *