Ширма-стелаж для зонування простору

Професійна діяльність італійського дизайнера інтер'єрів П'єтро Руссо (Pietro Russo) часто призводить його до проектних рішень, які потім успішно реалізуються в обмеженій серії меблів та інших аксесуарів. В даному випадку, в одному з інтер'єрів замовника виникла необхідність ненав'язливого та повітряного поділу простору. Саме так виникли оригінальні ширми - стелажі Romboidale (Ромбовидний) та Voliera (Вольєр).

стелаж - ширма від pietro russoШирма стелаж Romboidale забезпечує легкий і не перешкоджає проникненню світла поділ простору на дві зони. Ромбоїдна вертикальна структура з полицями та тонкі перемички створюють геометричну гармонію у функціональному конструкторському рішенні. Стійки стелажу виготовлені з екструдованого заліза, пофарбованого в темний колір. Поперечини на перемичках та ніжки, виготовлені з полірованої латуні, теплим матовим блиском пом'якшують загальну строгість конструкції. Полиці вирізані з березової фанери та покриті шпоном іншого дерева – горіха, клена, дуба. Стелаж, розрахований на всю висоту приміщення, надійно кріпиться до стелі та підлоги. Дуже стильне та функціональне рішення для зонування простору в інтер'єрі.

ромбоподібний стелаж - ширма від pietro russo

стелаж - дільник простору Romboidale від Pietro RussoНа додаток до ромбоподібних книжкових полиць дизайнер запропонував вертикальні круглі полиці Voliera, які нагадують пташині вольєри. Стійка полиць має можливість зміни висоти, а значить, її можна зафіксувати між підлогою та стелею у будь-якому місці кімнати, незалежно від наявності стіни. Ця особливість дозволяє делікатно зонувати простір або легко підкреслити перехід з однієї зони в іншу. Конструкція виготовлена із заліза та покрита чорною фарбою, фіксатор висоти стійки виділяється із загальної чорної колірної схеми матовою латунню. Круглі полиці з берези, але також пофарбовані в чорний колір.

кутова кругла полиця Voliera від Pietro RussoІ ширма стелаж, і круглі полиці завдяки своїй тонкій конструкції зовсім не навантажують інтер'єр, навпаки, створюють враження простору та легкості. Подібні предмети меблів важливо не змушувати книгами та дрібницями. Кілька книг, делікатна вазочка, невелика статуетка або кімнатна рослина повинні підкреслити невагомість структури. Хоча не захаращувати простір важливо не тільки за наявності таких стелажів, а й з іншими меблями.

полиця круглого стелажу Voliera

Круглі вертикальні полиці Voliera від Pietro Russo

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *