Гаманці та сумки з краваток

Чоловіча краватка — найдавніший аксесуар та прикраси, перші згадки про які зустрічаються ще в історії Стародавнього Єгипту, де смужка тканини правильної геометричної форми навколо шиї означала певний соціальний статус власника. Сама назва «краватка» походить від німецького Halstuch і нідерландського halsdoek, що буквально означає «шийну хустку».

Широке поширення носіння краватки бере початок у 1635 році у Франції, після того, як хорвати, що перемогли турків, з'явилися до двору французької королеви Анни Австрійської з шовковими яскравими шийними хустками. Цей предмет гардероб так сподобався королю Людовіку XIV, що він пов'язав собі на шию схожу хустку, ставши першим законодавцем нової моди у Франції, а отже, і всієї Європи. Ну а сучасний вигляд, звичний нам усім, краватку набув у 1924 році, коли американський підприємець Джессі Лангсдорф запатентував свій варіант краватки, яку шили (і шиють досі) із скроєних по косій трьох частин.
гаманці з гастуків

На цьому короткий екскурс в історію краватки закінчимо та подивимося, як можна повторно використати цей чоловічий аксесуар. Можливо, у вас залишилася колекція старих дідусових краваток або ваш хлопець вирішив повністю змінити стиль одягу і перестати носити костюми з краватками. І з десяток кольорових аксесуарів припадають пилом у шафі… Ось кілька цікавих і корисних ідей їх застосування.гаманець із краваток

Витягнута та вузька форма краватки ідеальна для шиття гаманців, портмоне або чохлів для окулярів та гаджетів. І нехай термін служби такого гаманця тканини буде недовгий, але аксесуар вийде дуже стильним і незвичайним.
чоловічий гаманець із краваток гаманці з краваток чохол для окулярів з краватки сумка з краваток сумка з краватокЖіночі сумки із краваток? Просто! Подивіться, як цікаво можуть поєднуватися краватки різних кольорів та з різними візерунками в одній жіночій сумці!
жіноча сумочка з краваток жіночі сумки з краваток

Шматковою ковдрою вже нікого не здивуєш, ну а якщо ковдру пошито з краваток? Воістину титанічна праця, гідна захоплення.
покривало на ліжко в стилі петчворк із краваток

покривало на ліжко в стилі петчворк із краваток

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *