Маленька дворівнева квартира площею 20 кв.

Ця маленька дворівнева квартира в Мадриді, Іспанія, має площу всього 20 м², що зовсім не завадило команді дизайнерів та архітекторів студії MYCC перетворити її на повноцінне міське житло для однієї людини з усіма необхідними зонами.

У приміщенні є особливість, яка й дозволила дизайнерам втілити незвичайний проект у життя — це поздовжня орієнтація та висока п'ятиметрова стеля. При довжині кімнати 9,5 м, ширині 2,1 м та висоті 5 м об'єм квартири становить 100 м². Проект так і називається – «100м?».

маленька дворівнева квартира

Висота простору була використана для розміщення декількох платформ на двох рівнях, перехід між якими можливий за допомогою легких сходів, що парять, і приставних сходів.

Усі рівні візуально з'єднані між собою, навіть ванна та туалет не мають дверей чи перегородок. Втім, дворівнева квартира призначена для однієї персони і розмістити гостей практично ніде, тому така відкритість зон не бентежить і не заважає, а, навпаки, створює цілісність дизайну.

інтер'єр маленької дворівневої квартири інтер'єр маленької дворівневої квартири

Багаторівневе зонування дуже цікаво, щоб потрапити з однієї зони в іншу, потрібно докласти невеликих зусиль, десь піднятися, десь спуститися. Лінійного шляху немає. Інтер'єр дворівневої квартири чимось нагадує комп'ютерну гру, де потрібно перестрибувати з однієї платформи на іншу.

Загалом у невеликому просторі вдалося організувати сім зон: вхід у квартиру, кухня та робоче місце розташовані на верхньому рівні, спальня, лаунж-зона та ванна – на нижньому. Кожен закуток, вільний простір під сходами та платформами використовується для зберігання речей.

проект дворівневої квартири

Вікно у квартирі тільки одне, хоч і велике — у стелі над робочою зоною. Величезна кількість електричного освітлення, білі стіни і підлоги з ламінату, роблять все приміщення світлим і легким.

інтер'єр маленької квартири 20 кв.

Проект "100м?" - Чудовий приклад того, як можна організувати затишний інтер'єр квартири з усіма потрібними зонами на невеликому просторі нестандартної форми. Шкода, в наших готелях та хрущовках стелі не по п'ять метрів…

дворівнева квартира, ванна дворівнева квартира, вікно 20 кв м

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Маленькая двухуровневая квартира площадью 20 кв.м.”

  1. ЁёлкАа

    Прикольно! Мені сподобався такий інтер'єр для моєї маленької квартирки. Намагатимуся реалізувати його в себе.

  2. Надежда

    стелі 5 метрів
    якщо врахувати, що в хрущовках стелі 2.5 метри, то цей простір можна помножити майже в два

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *