Чаша для багаття своїми руками

На дачі під багаття у вас, напевно, відведено місце — вогнище, можливо, є мангал, гриль або якась інша жаровня для приготування м'яса та риби на вогні. Пропонуємо чудову ідею як зробити чашу для багаття своїми руками з барабана зламаної пральної машини.

«Не було б щастя, та нещастя допомогло» — це прислів'я можна застосувати до нашого проекту. Власники безнадійно зламаної пральної машинки можуть повторно використовувати барабан для саморобного багаття. Якщо ж ваша машинка, на щастя, у відмінному робочому стані, старий барабан можна пошукати в ремонтних майстернях, на блошиних ринках, у знайомих або на звалищі побутової техніки.

чаша для багаття своїми руками з барабана пральної машини

Щоб вийшла чаша для багаття своїми руками, необхідні:

  • кутова шліфувальна машинка;
  • насадка-щітка на шліфувальну машинку;
  • сталеві куточки;
  • жаростійка фарба.

чаша для багаття своїми руками, матеріали

Видаліть із барабана всі пластикові деталі, центральну вісь, ретельно очистіть його від накипу, бруду, мильного осаду. Для цього зручно використовувати жорстку щітку та машинку, але, звичайно, можна чистити і вручну. Власне, на цьому роботу можна й закінчити, поставити на подвір'ї та випробувати.

чаша для багаття своїми руками з барабана пральної машини чаша для багаття своїми руками з барабана пральної машини

чаша для багаття своїми руками з барабана пральної машини

чаша для багаття своїми руками з барабана пральної машини

Необов'язковий крок, але все ж таки можна підняти барабан над землею. Таким чином, багаття в чаші живитиме кисень знизу. Для цього до дна барабана автори проекту приварили сталеві ніжки з плоскою квадратною основою, щоб вогнище не потопало в землі. За бажання можна просто поставити чашу для багаття на каміння.

чаша для багаття своїми руками з барабана пральної машини

Також можна покрити барабан спеціальною термостійкою фарбою для металу будь-якого відтінку. Вдень яскравий барабан виглядатиме як оригінальна прикраса саду. Ну а ввечері чаша для багаття своїми руками перетвориться на перфороване сховище полум'я. Повітря вільно проникає крізь отвори в стінках та дні, живлячи вогонь. За бажання зверху можна покласти пару шампурів з м'ясом або овочами, а у вугіллі запекти традиційну картоплю! Використовувати таку саморобне вогнище-жаровню можна тільки на відкритому повітрі, обігрівати приміщення краще за канадські печі — булер'яни. Булер'яни прості, зручні в експлуатації, дуже ефективні та економічні, подивитися можна тут. http://samsad.kiev.ua/bulerjany-novaslav.html.

чаша для багаття своїми руками з барабана пральної машини

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Чаша для костра своими руками”

  1. Екатерина

    Дуже сподобалася ідея чаші для багаття з поламаної пральної машини. Напевно, багато хто знайде вдома таку непотрібну річ. А застосувати тепер її буде цілком можливо завдяки вашій статті. Дякую. Постараюся ознайомитись з іншими цікавими рекомендаціями найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *