Круглий табурет у вигляді котушки з нитками

Цікаво, коли в інтер'єрі квартири є меблі та аксесуари, пов'язані із захопленням чи професією власника. Таким чином, інтер'єр стає особливим, індивідуальним, пов'язаним із конкретною людиною або родиною. Дизайнери іспанської студії Monoculo пропонують оригінальний круглий табурет у вигляді котушки з нитками для всіх рукоділок і просто любителів оригінальних та нестандартних меблів.

Круглий табурет - котушка виглядає дуже реалістично, як велика копія стандартної котушки. На котушці навіть намотана нитка і встромлена голка.

круглий табурет - котушка ниток

Круглий табурет виконаний із світлої деревини вільхи, на поверхні нанесений малюнок, що імітує етикетки котушок із нитками. Велика голка також дерев'яна, а товста пряжа — стовідсоткова бавовна. У табуреті є сюрприз, корисний та функціональний. Усередині він порожнистий, а значить під кришку – сидіння можна складати приладдя для рукоділля, іграшки, книги та інші необхідні речі.

круглий табурет - котушка ниток

Таке оригінальний круглий табурет тематично впишеться в ательє з пошиття одягу, магазини предметів для рукоділля та одягу, навіть до офісів із креативною та творчою атмосферою. Ну і, звичайно, своє місце під сонцем стільці знайдуть у коридорі, спальні, дитячій чи вітальні квартири, а також на дачі. Особливо цей стілець оцінять майстрині. Прекрасний подарунок для тих, хто любить шити та вишивати!

круглий табурет - котушка ниток

У серії табуретів представлені котушки з червоною, блакитною, синьою та білою ниткою, що дозволить підібрати бажане поєднання кольору в інтер'єрі. До того ж, ви можете самостійно намотати пряжу бажаного кольору. Пастельні кольори стін та меблів можна розбавити яскравим табуретом, для строгого інтер'єру підійде чорна чи біла нитка.

круглий табурет - котушка ниток стілець котушка ниток круглий табурет - котушка ниток стілець котушка ниток

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Круглый табурет в виде катушки с нитками”

  1. ЁёлкАа

    Якщо ви любите вишивати, то з цим стільцем все можна вшити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *