Незвичайний регулятор потужності світильника у вигляді ваг

Деколи дивуєшся, як звичайні предмети та їх використання переосмислюють талановиті художники та дизайнери. Ми звикли до того, що регулятор потужності світильника має вигляд ручки, кнопки або іншого типу перемикачів. Але лампа Light=Weight (Світло=Вага) – унікальний світильник, що дозволяє змінювати яскравість у кімнаті шляхом додавання або видалення ваги. Розроблений Junji Kawabe, світильник інтегрований у ваги, а тому вимірять вагу предмета у кількості світла, що видається. 

Освітлення в кімнаті за допомогою такого оригінального світильника повністю контролюється силою важкості. Покладіть легкий предмет на піднос ваги - і лампа наповнить кімнату м'яким свіченням нічника. А якщо необхідне яскраве світло, пару важких томів книг або інших предметів включать світильник на повну потужність. Кожен десяток грам ваги змінює рівень освітлення у той чи інший бік.

регулятор потужності світильника у вигляді ваг

За словами дизайнера, регулятор потужності світильника у вигляді ваги призначений для ілюстрації того, що кожна дія має свої наслідки. Дизайнер, досліджуючи причинно-наслідкові зв'язки у природі, зв'язав невагоме світло з конкретною вагою у нестандартному світильнику. Незважаючи на незвичайний концепт, лампою дуже зручно користуватися. До того ж, є елемент гри у користуванні світильником, що напевно оцінять діти. З таким нічником буде не страшно спати в кімнаті!

регулятор потужності світильника у вигляді ваг

регулятор потужності світильника у вигляді ваг регулятор потужності світильника у вигляді ваг

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *