Книжкові полиці в рамках багету

Красива старовинна або сучасна рама не тільки захищає картину від пошкоджень, але й має естетичні функції, часто є логічним продовженням та доповненням зображення. А буває, що саме рама приковує до себе погляд, а картину потім навіть важко згадати.

книжкові полиці в багеті

Багети роблять з різних матеріалів, але переважно з дерева, а вже форм і декоративних елементів багету існує безліч, від простих гладких до складних пластичних рам з багатими орнаментами та візерунками. Але обрамляти необов'язково саме картину чи фотографію. Можна зробити своїми руками книжкові полиці у багеті з цікавою фактурою!

книжкові полиці в багеті своїми руками

Зробити полиці у багеті своїми руками досить просто. Як сама полиця може виступати дерев'яний ящик вже готовий або зроблений самостійно. Важливо, щоб периметр ящика збігався із внутрішнім периметром багету. Ширина полиці може бути такою, щоб книги були повністю всередині рами і не виступали за її межі, а можна зробити вужчу полицю, тоді книги будуть трохи виступати за раму, створюючи 3D ефект картини.

книжкові полиці в багеті

Задня панель ящика (дно) не потрібна, нехай буде видно стіну за книгами. Багет до шухляди можна приклеїти супер-клеєм для дерев'яних поверхонь або акуратно прибити гвоздиками маленького діаметру.

книжкові полиці в багеті

Звичайно ж, самі рами попередньо варто упорядкувати, якщо вони антикварні - підчистити, підфарбувати або відполірувати. Або зістарити нові багети, надавши їм вигляду старовинних обрамлень, що колись містили в собі шедеври класиків живопису.

книжкові полиці в багеті

А експозицію в «картині» можна регулярно міняти, виставляти улюблені колекції предметів, посуд, вази та букети живих квітів. за посиланням.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Книжные полки в рамках из багета”

  1. Жутя

    Якщо дивитися збоку то, ці частини, що випирають, виглядають просто потворно. Виглядало б краще, якщо під книжкові полиці зробити отвір у стіні, а обрамлення залишити колишнім. До речі, саму рамку можна засклити. Принагідно, з одного боку, посадивши на приховані петлі, з іншого зробивши маленький магніт-замок (для шафи).

    Інший варіант. Крім отвору в стіні потрібно зробити два паралельні жолобки, по всій довжині, в сантиметрі від поглиблення. Це будуть напрямні по яких рухатиметься засклена рамка. До самої рамки, на верхню і нижню частину, ближче до кутів (ліворуч), треба прикріпити два коліщатка, щоб конструкція могла відсуватися убік. А тепер нам потрібні самі напрямні, такі як у шинного карниза. Там штора бігає на коліщатках і не випадає завдяки стопорам.

    Хоча. Можна все зробити набагато простіше! Дірка у стіні, пофарбована флуоресцентною фарбою. Або світлодіодне стрічкове підсвічування як декор. І не треба морочитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *