Сучасні меблі з дерева та пластику

Якщо ви хочете мати частинку природи у дворі урбаністичного стилю або на модерній веранді, то нові меблеві проекти компанії Binome Jardin безсумнівно привернуть вашу увагу. Binome Jardin – дизайн-студія, створена двома скульпторами з пристрастю до садів та живої природи. Після серії забавних скульптур тварин для саду дизайнери звернули свій творчий погляд на меблі з дерева та пластику для відкритих просторів та інтер'єру.

меблі з дерева та пластику

Головною особливістю нової серії меблів є поєднання деревини та сучасних синтетичних матеріалів. Табуретки Cratere та відповідна лава зроблені з білої поліефірної смоли зі вставками дуба.

меблі з дерева та пластику

Крісло з вбудованим столиком Red Drink сприяє приємному часу на ганку з бокальчиком вина. До того ж у столі передбачені спеціальні отвори під пляшку та пару келихів. Та й фірмове поєднання — червоний пластик із дерев'яними ніжками — гілками.

Табуретка Champignon (Шампіньйон) натхненна грибом! За формою табурет нагадує перевернутий грибок чи неправильної форми оливку з начинкою.

Звичайні колоди, оригінально пофарбовані та розмальовані – просте та доступне рішення для кожного. Такі табуретки або столики привнесуть трохи природної природи в інтер'єр будинку, а яскраві кольори та геометричні орнаменти додадуть стиль та колір. Але цілком можливо, що такі дизайнерські предмети інтер'єру не знайдуть відгуку у вашій душі. Якщо ви віддаєте перевагу вишуканим класичним інтер'єрам, то зверніть увагу на добротні меблі для різних кімнат за посиланням: http://luxurious-interiors.com/.

Сьогодні наявність елітних італійських меблів не означає шик і розкіш, але це прекрасний показник відмінного смаку власника!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *