Оригінальна вішалка зі старого стільця

Знайома ситуація для багатьох — замість того, щоб повісити одяг у шафу, ми вішаємо футболки, сукні, піджаки та джинси прямо на спинку стільця. Через якийсь час на стілець стає складно сісти, адже він виявляється повністю завалений речами. Подібна ситуація надихає промислових дизайнерів та народних умільців перетворювати стільці на незвичайні вішалки. Вішалка зі старого стільця – чудовий приклад того, як люди бачать у звичайних предметах нове застосування. 

Італійський промисловий дизайнер Антонелло Фусе (Antonello Fus?) часто вішав верхній одяг на спинку стільця, поки одного разу йому на думку не спала ідея перетворити цю саму спинку на повноцінну вішалку для шафи! У співпраці зі студією дизайну Resign Антонелло створив цілу серію вішалок зі спинок різних стільців.

вішалка спинка стільця

І вийшло дуже цікаво! Старі та нові, дерев'яні та пластикові, вінтажні та сучасні спинки стільців перетворилися на оригінальний набір вішалок, які навіть шкода прикривати одягом! Так що якщо у вас є кілька бабусиних старих стільців, які ви давно збиралися викинути, подумайте! Може, варто з їхніх спинок зробити дизайнерську колекцію вішалок своїми руками?

вішалки зі старих стільців вішалка зі старого стільця вішалка зі спинки старого стільця вішалка зі старого стільця

Якщо у вашій квартирі стільці стали більшою мірою служити як вішалки для одягу, а сидіти на них стало важко, то функцію сидіння можна і прибрати. А якщо прикріпити спинку стільця до стіни, то нестандартна та оригінальна вішалка зі старого стільця прикрасить інтер'єр будь-якої кімнати. Крім того, такий функціональний декор стін дуже просто зробити своїми руками! Беріть на озброєння ідею голландських дизайнерів!

вішалка зі старого стільця своїми руками

Для цього знадобиться старий стілець, спинку якого можна попередньо упорядкувати і пофарбувати, пила, кріпильні деталі (шурупи, клей, цвяхи, гачки тощо). Спочатку продумуємо спосіб кріплення стільця до стіни (в даному випадку використовується кріпильна планка, на яку стілець просто одягається), потім беремо пилку і сміливо відпилюємо непотрібну половинку.

стілець-вішалка в стіні своїми рукамистілець-вішалка у стіні

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Оригинальная вешалка из старого стула”

  1. Vadim

    Аа, досить прикольна ідея, стільці фактично завжди вішалка, чому б не використовувати :)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *