Діра в підлозі: оригінальні книжкові стелажі

Нестандартні меблі завжди роблять будь-який інтер'єр живим, насиченим та яскравим. Ці оригінальні книжкові стелажі серії Hole in the Floor (Дірка в підлозі) вигадані та реалізовані дизайн-студією Raw Edges. Дивлячись на них, справді складається враження, ніби ящики стирчать верхньою частиною з отвору в підлозі, тоді як сусіди знизу бачать їхню нижню частину на своїй стелі.

оригінальні книжкові стелажі

Серія такої нестандартної системи зберігання книг та речей базується на ідеї несподіваної, незвичайної розв'язки, яка привертає увагу та змушує замислитись. Немов на кілька секунд підлога перетворилася на в'язку масу, і звичайні ящики раптом стали в ній вязнути і тонути. Та так і завмерли в такому дивному становищі.

оригінальні книжкові стелажі дірка в підлозі

Ідея досить проста та елегантна, але в той же час стане родзинкою інтер'єру будь-якої кімнати, особливо дитячої, адже малюки зазвичай люблять такі смішні речі. Стелажі - ящики пропонуються в кількох розмірах і можуть "ув'язати" в підлозі під різними кутами. Цілком реально спорудити такий стелаж своїми руками із старих, непотрібних ящиків тумби чи комода.

оригінальні книжкові стелажі Hole in the Floor

книжкові стелажі Hole in the Floor

оригінальні стелажі Hole in the Floor

оригінальний стелаж Hole in the Floor від Raw edges

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *