М'які пластикові пуфи з наповнювачем з кришечок

Багато студій дизайну спеціалізуються на повторному використанні побутових відходів в оригінальних і цікавих проектах з метою зробити посильний внесок у порятунок природи від сміттєвого катаклізму, що насувається. Прикладом такої еко-дружньої компанії є студія з Гонконгу KaCaMa Design та їх м'які пластикові пуфи PP Capsule.

пластикові пуфи з наповнювачем із пластикових кришечок

В Україні сортування побутових відходів поки що перебуває на стадії активного впровадження. Величезний потенціал збереження природних ресурсів криється саме у вторинній переробці сміття та повторному використанні його, зокрема як альтернативного джерела палива. На жаль, вітчизняному обивателю найчастіше ліньки відбирати сміття і кидати його в різні контейнери, хоча в багатьох країнах Європи до цього питання жителі підходять дуже серйозно і скрупульозно. Пластикові пуфи PP Capsule дають можливість використовувати величезну кількість пластикових кришечок від пляшок. Адже зазвичай переробні комбінати вимагають відкручувати кришки з пляшок перед тим, як прийняти їх для подальшої переробки. Ось дизайнери і вирішили з цих кришечок робити наповнювач для м'яких меблів. Для одного пуфу на спеціальному шреддері було подрібнено близько 4000 кришечок! А тепер уявіть собі можливість використання такого наповнювача!

м'які пластикові пуфи з наповнювачем із пластикових кришечок

М'які пластикові пуфи мають форму зрізаної піраміди — основа трохи ширша за сидіння для кращої стійкості. Верхній яскравий чохол пошитий із щільної трикотажної тканини різного забарвлення, а нижній чохол, куди безпосередньо засипається пластиковий наповнювач — із напівпрозорої синтетичної щільної сітки. Яскраве конфетті наповнювача видно крізь матеріал, що створює свій неповторний візерунок.

пластикові пуфи

пластикові пуфи з наповнювачем із пластикових кришечок

пуф із наповнювачем із пластикових кришечок

пуф із наповнювачем із пластикових кришечок

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *