Модульний диван - трансформер Do-Lo-Rez від Ron Arad

Нетрадиційний підхід до дизайну меблів кидає виклик нашому уявленню про те, як має виглядати та функціонувати диван. Новий витвір дизайнера Ron Arad – модульний диван Do-Lo-Rez – змішує та поєднує світи сучасного мистецтва, дизайну та технологій.

Do-Lo-Rez — модульний диван-трансформер, що складається з м'яких прямокутних блоків різної висоти, які можна переставляти так, як захочеться. Для тих, хто має потребу часто змінювати форму дивана до візиту гостей, у дитячій кімнаті або на веранді на дачі, а також для тих, хто любить регулярно освіжати інтер'єр кімнати і щось міняти, цей модульний диван - справжня знахідка! В умовах обмеженого житлового простору малогабаритних квартир такий предмет меблів може стати дуже корисним.

модульний диван-трансформер Do-Lo-Rez

Різнокольорові блоки розташовуються рядами, дозволяючи створювати будь-яку форму, наприклад, кутовий диван зі спинкою та підлокітниками, прямокутну софу без спинки та з підголівником або різнорівневу м'яку лаву. Модулі фіксуються на платформі за допомогою сталевих штифтів. По периметру основи квадратні блоки, 21×21 см, а висота коливається від 27,5 до 83 см. Вони виготовляються з пінополіуретану різної щільності; жорстка піна використовується у нижній частині кожного блоку для того, щоб забезпечити краще зчеплення зі сталевим штифтом, а у верхній частині використовується м'яка піна, забезпечуючи оптимальний комфорт для сидіння.

багатобарвний модульний диван-трансформер Do-Lo-Rez

Колірне рішення дуже приємне для ока, модульний диван такого кольору впишеться в будь-який інтер'єр. Дизайнер обрав варіант палітри, тобто різні відтінки якогось основного кольору. Це також дозволяє формувати цікавий дизайн дивану самостійно.

багатобарвний модульний диван-трансформер Do-Lo-Rez модульний диван Do-Lo-Rez модульний диван Do-Lo-Rez

модульний диван Do-Lo-Rez модульний диван Do-Lo-Rez

Джерело: http://mebel-sonya.ru/myagkaya-mebel/uglyi-i-ottomanki/

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *