Підвісна спальня в квартирі з високою стелею

підвісна спальня

У цій невеликій квартирі сумарною площею менше ніж 50 м? необхідність економії простору та ефективного зонування призвела до реалізації дуже цікавої ідеї. Автори проекту – французька архітектурна студія ECDM, взяли за основу ідею підвісного ліжка та розробили цілий підвісний модуль – спальню під стелею, яка також виконує ще кілька корисних функцій у цьому незвичайному житловому просторі.

підвісна спальня під стелею, вид із вітальні

Квартира в Монружі, Франція - це колишня майстерня художника нестандартного планування. Витягнуте приміщення з чотириметровою стелею поділено на два рівні платформою. Завдяки цьому висота стелі в основній кімнаті становить аж 3,7 м, а зона кухні хоч і має стандартну висоту, але корисна площа обмежена. Власник квартири хотів мати окрему спальну зону, якийсь закритий особистий куточок спокою та релаксації, відокремлений від загальної вітальні на нижньому рівні. Архітекторам довелося переглянути план приміщення таким чином, щоб з максимальною ефективністю використовувати порожній простір у висоту і не займати і так невелику площу по горизонталі. Так і народилася ідея спорудити між рівнями кухні та вітальнею підвісну спальню.

проект квартири з підвісною спальнею план квартири з підвісною спальнею

Підвісна спальня у цих умовах розташована ідеально. Навіть якщо у вітальні є люди, можна усамітнитися та відпочити в окремому модулі, адже відкрита грань куба дивиться у протилежний від вітальні бік. За бажання вхід до спальні можна завісити щільними шторами. Також підвісна спальня вирішила проблему сидячих місць у зоні їдальні та кухні. Коли до господарів квартири приходять гості на вечерю та їх нікуди розсадити, то підлога спального модуля може бути лавою на рівні столової зони.

підвісна спальня, проект

На нижньому рівні вітальні куб гармонійно заповнює простір вгору. Грань, звернену в кімнату, можна використовувати як екран проектора і влаштовувати домашні кіносеанси.

підвісна спальня під стелею, вид із вітальні

Але для традиційного планування невеликої малогабаритної квартири краще підібрати ліжко-трансформер для економії корисного простору. Для вітальні підійде відкидне ліжко, яке ховається за стінку, а для дитячої вибирайте стіл-ліжко-трансформер.

підвісна спальня під стелею

Джерела: http://smarti-mebel.ru/catalog, фото ecdm.eu/?p=266

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *