Оригінальні настінні обігрівачі як декор інтер'єру

Нові рішення в галузі обігріву приміщення — крок у бік економії, доцільності та піклування про екологію. До цих факторів тепер можна додати й естетичну складову. До вже традиційних батарей та звичайних електричних радіаторів виробники пропонують стельові та настінні обігрівачі з металу, панелі зі склокераміки та інших сучасних матеріалів. Такі дизайнерські обігрівачі – це не просто джерело тепла в приміщенні, а й стильний декоративний елемент інтер'єру, що виглядає як сучасне мистецтво.

original-radiators-08

І якщо раніше ви думали, що батарею бажано сховати або, як мінімум, не виділяти її в інтер'єрі, то тепер ви точно зміните свою думку! Світові бренди пропонують різноманітні стельові, підлогові або настінні обігрівачі з різними додатковими функціями та декоративним оформленням від бароко до футуризму.

Важко уявити, що за всією цією пишнотою стоять прості технології обігріву. Навіть дизайнерські настінні обігрівачі можуть бути підключені до центрального опалення, працювати від електрики за принципом інфрачервоного випромінювання або навіть на олії. При фарбуванні радіаторів використовуються термостійкі фарби, які при нагріванні не виділяють запаху та шкідливих випарів, а також не вигоряють з часом. Поєднуючи між собою різні обігрівальні елементи в інтер'єрі, можна створити неповторний стиль і розставити потрібні колірні акценти, виконавши головне завдання обігріву.

Сподіваємось, ви знайдете цікаві ідеї обігрівачів!

настінні обігрівачі як декор інтер'єру настінні обігрівачі як декоративна панель.

панелі настінних обігрівачів декоративні настінні обігрівачі дизайнерські настінні обігрівачі  настінні обігрівачі як картина триптих настінні обігрівачі як ширма original-radiators-09 original-radiators-15 original-radiators-16 original-radiators-17 original-radiators-18 original-radiators-19 original-radiators-20 original-radiators-21 original-radiators-23 original-radiators-25 original-radiators-26 original-radiators-27 original-radiators-28 original-radiators-29 original-radiators-01 original-radiators-02 original-radiators-03 original-radiators-04 original-radiators-05 original-radiators-06 original-radiators-07

Фотографії: digsdigs.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *