Дерев'яний журнальний столик із дощок

Людина в умовах міського життя все одно прагне природи. Саме тому використання в інтер'єрі натуральних матеріалів ніколи не втрачало актуальності та дуже популярно зараз. Що може бути краще за природну красу фактури дерева або кольору каменю? Німецький меблевий дизайнер Олівер Конрад (Oliver Conrad) – архітектор, який навчився столярній майстерності. Ще в 1990 році він заснував дизайнерську студію OC Gestaltung і випустив свою першу колекцію меблів, багато предметів з яких стали класичними. Як основний матеріал при виготовленні меблів використовується деревина, причому переважно вдруге перероблена, оскільки дизайнер і його команда піклуються про екологію та майбутнє планети. «Вчитися у природи – це дуже важливо для мене!» — каже Олівер.

дерев'яний журнальний столик

Його оригінальний дерев'яний журнальний столик CR GTI зібраний із дощок різного кольору та фактури. Усі дошки вже раніше використовувалися в інших предметах, тому на деяких із них залишилися сліди попереднього життя — подряпини, тріщини чи сліди фарби. Такі деталі наділяють дерев'яний журнальний столик особливою чарівністю і роблять його унікальним. Дошки зібрані в тугий циліндр та скріплені надійним ремінцем. Думаю, що крім ременя є ще кріпильні матеріали або клей. Навряд чи стіл розсипається, якщо стяжка порветься. Хоча хтось знає ….

дерев'яний журнальний столик із дощок від Oliver Conrad

Такі предмети меблів цікаві тим, що цілком доступні для відтворення своїми руками. В даному випадку дошки, які можуть бути використані, потрібно правильно обробити та зібрати в єдину форму як пазл чи конструктор. Всередині столу можуть бути бруски прямокутної або трикутної форми різного розміру, по краях бажано розміщувати вузькі планки найцікавішої текстури.дерев'яний журнальний столик від Oliver Conrad

Дерев'яний журнальний столик виглядає затишно, сучасно та вишукано одночасно. У поєднанні з таким же табуретом або гордою самотністю він може стати приємною родзинкою інтер'єру як квартири, так і заміського будинку. Якщо ж планується використовувати столик на відкритому повітрі, у саду або у дворику, то бажано покрити деревину захисним лаком чи просоченням. Тоді і в дощ, і в морози дерево збереже свій зовнішній вигляд, не згниє і не висохне. До речі, щоб і взимку було приємно випити гарячого чаю за столом із дощок у саду, снігоприбиральна техніка для дому вже має зайняти своє почесне місце у сараї чи гаражі. http://www.minimojka.in.ua/snow_thrower.

оригінальний стіл із дощок з ручкою

Фотографії: oliverconrad.de

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *