Як повісити фотографії на стіну без цвяхів?

Питання як повісити фотографії на стіну без цвяхів задають собі багато хто, особливо якщо стіна бетонна і тут ніяк не обійдешся гвоздиком або кнопкою. Звичайно, є у продажу спеціальні галерейні підвіси, але чи є варіант зовсім простий та дешевий, який можна зробити самостійно та розмістити на ньому десятки фотографій? Відповідаємо – є! Практично не докладаючи зусиль, ви можете розмістити галерею фотографій на стіні своїми руками, причому Вам не знадобляться рамки та не потрібно робити отвори!

як повісити фотографії на стіну без цвяхів

Як власник для фотографій пропонуємо використовувати планку молдингу або стельовий карниз! Молдинг підійде далеко не кожен, адже потрібна певна форма з прорізом. Спробуйте знайти відповідний варіант серед профілів стартових молдингів, за допомогою яких обробляють стіни пластиковими панелями. Також може підійти тонкий стельовий карниз із пластику.

пластикові молдинги та карнизи для власника фотографій

Відріжте планку бажаної довжини, з карниза заберіть усі зайві деталі. Зовсім не чіпати стіну не вийде, тому що планку треба приклеїти. Якщо на стіні гладкі шпалери або фарбування - використовуйте хороший двосторонній скотч по всій довжині молдингу, якщо поверхня стіни рифлена, то скотч може швидко відклеїтися, а значить, доведеться садити планку на рідкі цвяхи.

як повісити фотографії на бетонну стіну

Особливо стильно планка виглядатиме з невеликими знімками формату Polaroid або Instax знімками, але ви можете виставити на загальний огляд будь-яку колекцію фотографій, листівок та картин. Планки молдингу можна розташовувати рядами один під одним, одну лінію, оформити ними кут кімнати. Найприємніше, що ви можете швидко міняти експозицію фотографій! Робіть спеціальні добірки за кольором, тематикою, до свят та особливих дат.

як повісити фотографії без цвяхів

галерея фотографій на стіні

оформлення стіни фотографіями

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *