Кумедне крісло гойдалки

Крісло Portique Armchair французького дизайнера Флорана Кур'є (Florent Coirier) - нестандартний предмет меблів, натхненний садовими гойдалками. Але не тільки гойдалка вплинула. Дизайнер родом із великого портового міста Нант. У дитинстві Флоран любив спостерігати за навантаженням та розвантаженням кораблів за допомогою кранів, і частина цих спогадів також лягла в основу концепту крісла. Більш того, прототип цього підвішеного сидіння дизайнер зробив із матеріалів, які часто використовуються в суднобудуванні. Так що крісло гойдалки, що вийшло, поєднує в собі морську тематику і садову прикрасу.

крісло гойдалки portique armchair

Каркас стільця зроблений з легких та міцних алюмінієвих труб, пофарбованих у чорний колір. Традиційна мотузка замінена на морський канат з поліестеру та поліаміду, більш міцний та зносостійкий. Дерев'яне сидіння вирізане з дошки благородного дерева – дуба.

крісло portique armchair з сидінням-гойдалками, вид збоку

Результат може бути здалеку помилково прийнятий за звичайне крісло, адже чорні мотузки створюють ілюзію металевих лозин, що міцно утримують дерев'яне сидіння. Але – ось сюрприз! - На стільчику можна похитатися, як на гойдалці! Звичайно, розмах зовсім невеликий, але дітям і це принесе велику насолоду, та й дорослі напевно згадають дитинство. Особливо таке крісло гойдалки підійде тим, хто любить розгойдуватися на стільці. А головне — цю ідею досить легко використати самостійно, зробивши своїми руками подібне крісло гойдалки.

дівчинка катається на кріслі-гойдалкахстілець-гойдалка portique armchair, деталідівчинка залазить на стілець-гойдалку процес створення крісла з сидінням у вигляді гойдалки

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *