Світильник із клітки для птахів своїми руками

Вінтажні та сучасні металеві пташині клітини – чудова річ для декору інтер'єру. І зовсім не обов'язково, щоб у клітці жила пташка. Можливо, папуга чи канарка не прижилися в будинку, але клітинка залишилася. Ну що ж! Зробіть своїми руками світильник із клітки для птахів!

Можна використовувати стандартну прямокутну клітину, але стильно і цікаво виглядатиме вінтажна клітина округлої форми. Якщо ви знайшли таку на блошиному ринку або використовуєте стару, то обов'язково очистіть її від бруду та пилу. Фарбувати або лакувати не обов'язково, нехай на лозинах залишаться сліди часу — подряпини або трохи іржі, це лише додасть майбутньому світильнику унікальності та антикварного духу.

світильник із клітки для птахів своїми руками

Продумайте розташування лампи у світильнику, виходячи з матеріалів, які у вас є. Наприклад, можна видалити дно клітини та просто накрити нею невелику настільну лампу. Або поставити лампу в клітку і злегка задекорувати лозини штучними рослинами, іграшковими пташками, стрічками або іншими матеріалами. Якщо у вас є патрон з лампочкою або старий плафон від люстри, ви можете підвісити його під куполом клітини, а шнур з вимикачем вивести зверху. За допомогою гака такий світильник із клітки для птахів можна підвісити до стелі або просто поставити на тумбочку.

світильник із пташиної клітки своїми руками

Внутрішній декор клітини може бути різноманітним та тематичним. До Хеллоуїна у світильнику можуть оселитися іграшкові павучки та кажани, до Нового року — сніговики, сніжинки та гірлянди. Якщо лампу використовувати як нічник у дитячій кімнаті, подбайте про те, щоб світло було м'яким і приглушеним. Але головне — не забувати про пожежну безпеку. Всі декоративні матеріали не повинні стикатися з лампочкою або елементами, що нагріваються, щоб запобігти займанню. Гірлянди та лампочки для світильника можна подивитися тут. https://ledworld.ua/

лампа з пташиної клітки своїми руками яскраво-рожевий світильник із пташиної клітки своїми руками

Нехай світильник із клітки для птахів стане оригінальним декором вашого інтер'єру!

вінтажний світильник з пташиної клітки своїми руками оригінальний світильник із пташиної клітки своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *