Незвичайна люстра з пробірок

Скляний посуд незвичайних форм завжди можна знайти застосування в інтер'єрі квартири. Лабораторні колби, пробірки, склянки та чаші можна перетворити на оригінальні вази для квітів, свічники та навіть світильники! Саме цю ідею реалізували дизайнери із студії Gang Design. Їхня незвичайна люстра з пробірок здатна перевтілюватися і змінюватися хоч щодня!

люстра з пробірок

Стельова люстра оснащена центральною лампочкою, оточеною одним або двома ярусами з десятками скляних лабораторних пробірок – сміливий, експериментальний та інноваційний дизайн! При включеній лампочці пробірки блищать немов бурульки на сонці. Але дизайн люстри передбачає ще кілька ідей декору.

люстра з пробірок своїми руками

Трохи води в кожній колбі та квіти перетворять вашу люстру на квітучий підвісний сад у будь-яку пору року! Нехай ваше творче прагнення не знає перешкод! Наповніть пробірки підфарбованою водою - і кімнату наповнять різнокольорові блиску райдужні.

люстра своїми руками зі скляних пробірок

люстра з пробірок

Кольоровий пісок, зерна, стрічки, блискітки, намистини, насіння та гілочки – з такими матеріалами ви можете міняти дизайн люстри хоч щодня! Та й зробити своїми руками такий світильник нескладно. Достатньо купити лабораторний посуд у спеціалізованому магазині, у дерев'яному колі просвердлити отвори необхідного діаметру та підвісити на стелю.

люстра з пробірок своїми руками з квітами

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Необычная люстра из пробирок”

  1. Al8-131

    Дуже класно з кольоровою рідиною в пробірках:)
    А з квітами теж красиво, але шкода квіти:(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *