Меблі з натурального дерева від Riva 1920

Італійська меблева компанія Riva 1920 існує майже сто років. Її відрізняють дбайливе ставлення до довкілля, збереження традицій меблевого мистецтва та використання натуральних матеріалів. Засновники компанії, брати Ріва, навіть тоді, коли в моді був пластик, блиск і глянець, робили класичні меблі з натурального дерева, оброблені лише воском та олією. Вони вважають, що дерево продовжує жити і дихати навіть у меблів, тому у виробництві ніколи не використовуються хімічні барвники та клей із формальдегідом.

В асортименті компанії представлені будь-які меблі з натурального дерева - ліжка, шафи, стільці, крісла та столи та стінки. Але візитною карткою стало використання практично необробленої деревини, зі слідами життєдіяльності жучків, із тріщинами та природною фактурою.

стіл із дерева Riva 1920

Так, у 2010 році Riva запропонувала тридцяти дизайнерам співпрацю, а саме створити серію меблів зі старої деревини бриколі — дубових паль з Венеції, які служили для швартування гондол. Дерево, потемніле, обточене часом, водою та комахами, саме собою виглядає як витвір мистецтва і служить невичерпним джерелом натхнення. Історія продовжує жити у деревині, адже, згідно з філософією компанії, дерево від паль обробляється лише натуральними матеріалами, без використання фарби та хімії.

стіл Venice з натурального дерева та сталі

У дизайні столів та інших предметів меблів майстерно поєднується старе та нове, хай-тек та вінтаж. Поряд з стертою деревиною від венеціанських паль у меблів використовується, метал, бетон, скло та відполірована гладка деревина цінних порід.

стіл з натурального дерева та металу Riva 1920

Таким чином деревина, що відслужила, знаходить друге життя, а в світі елітних красивих меблів з'являються нові шедеври.

табурети Bricolages меблі з натурального дерева диван зі спинкою з натурального дерева Riva 1920 стіл Riva 1920 - меблі з натурального дерева комоди Rialto - меблі з натурального дерева Riva 1920 комод із натурального дерева Riva 1920 riva 1920 столи Versa-i-Vice стіл із натурального дерева Riva 1920

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *