Килим із фетру своїми руками

Тема килимків і половиків, зроблених своїми руками, досить популярна, причому популярність таких виробів зростає з настанням холодної пори року. Пропонуємо цікаву ідею як зробити гарний та яскравий килим із фетру своїми руками. Техніку виготовлення такого килимка можна порівняти з квіллінгом - мистецтвом створення композицій зі скручених смужок паперу. Тільки в нашому випадку будемо використовувати смужки фетру чи іншого матеріалу.

килим з фетру

Матеріали для створення килимка

У цьому майстер-класі як основний матеріал використовуються різнокольорові смужки фетру. Але якщо спеціально купувати фетр або повсть, то можна собі уявити, скільки коштуватиме створення такого килима. Тому рекомендуємо звернути увагу і на інші варіанти, які здешевлять вироби, хоча, ймовірно, зовнішній вигляд стане таким яскравим і святковим. Все залежить від акуратності виконання та підбору кольорів.

фетр для килима

Отже, замість фетру чи повсті ви можете спробувати взяти старі тонкі ковдри, наприклад, дитячі, джинси різних відтінків, вовняні светри та кофти, демісезонні пальта. Якщо своїх непотрібних речей немає, завжди можна дуже дешево придбати їх у секонд-хендах. Також знадобиться клей, в ідеалі клейовий пістолет.

Килим із фетру своїми руками: хід роботи

Розмір килимка та візерунок залежить тільки від вашого бажання та фантазії. Особливу красу килиму надає колірне рішення використаних смуг - плавний градієнтний перехід від одного відтінку до іншого.

матеріал для створення килима з фетру

Сама технологія створення фетрового килима своїми руками проста, але потребує терпіння. Ви вже підготували смужки матеріалу і навіть розібрали їх за кольорами та відтінками. Також у вас є клейовий пістолет, працювати яким у цьому випадку буде дуже зручно. На тканину наносимо тонку смужку клею і згортаємо смужку в невеликий рулончик, який продовжуємо обклеювати смужкою вже іншого кольору. Нову стрічку приклеюємо точно у стик до попередньої.

майстер-клас килим із фетру своїми руками робимо килим своїми руками з фетру майстер-клас як зробити килим із фетру своїми руками

Такі рулони стануть центральними круглими елементами у тілі готового килима.

килим із фетрових смужок своїми руками

Візерунок килимка ви запросто придумаєте самі. Декілька круглих, овальних і неправильної форми елементів різного розміру з'єднуються між собою клеєм, а простір між ними заповнюється тими ж повстяними смужками.

килим з фетру килим із фетру своїми руками килим з повстяних смужок своїми руками

Результат виглядає приголомшливо!

А ось килим, зроблений зі старих ковдр.

килим з ковдри 02 килим з ковдри

Цей килимок був зроблений із різних матеріалів — махрового халату, вовняного светра та трикотажних футболок.

килими зі смужок тканини

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *