Асиметричні незвичайні оправи окулярів

Усі світові виробники окулярів випускають лише симетричні щодо центру окуляри. Але здатність уникнути штампованих речей завжди відрізняла справді талановитих людей. І німецька компанія IC! berlin спільно з відомим архітектором Juergen Mayer H запустили у виробництво асиметричні незвичайні оправи сонцезахисних окулярів для асиметричних облич!

асиметричні незвичайні оправи сонцезахисних окулярів

Вважається, що у симетрії криється справжня краса. Але в природі знайти ідеальну симетрію практично неможливо, а в людських обличчях і поготів. Добре відомо, що права і ліва частина обличчя відрізняються один від одного, але саме це надає тонку індивідуальність і особливість, що завжди ігнорується на користь стандартизованих симетричних окулярів. Juergen Mayer H з компанією IC! Berlin вважає, що людина не завжди повинна виправляти творіння природи в плані симетрії та краси. Керуючись цими міркуваннями, дизайнери створили серію «неправильних» очок для сміливих і нестандартних людей.

незвичайні оправи окулярів

Компанія випускає серійні види асиметричних сонцезахисних окулярів за проектом Jurgen, так і індивідуальні замовлення на незвичайні оправи, розроблені з урахуванням специфіки будови обличчя замовника. Адже ніхто не є ідеальним! Але саме в цій неідеальності полягає наша унікальність, яку можна тільки підкреслити. Ну а якщо асиметричність обличчя дуже помітна, бентежить чи викликає часом дискомфорт, то правильно підібрані незвичайні оправи окулярів можуть трохи згладити та візуально виправити становище.

Позбавляйтеся шаблонів і будьте оригінальні у всьому!

асиметричні незвичайні оправи окулярів

асиметричні сонячні окуляри boytoy

Джерело: http://o4ki.org/

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Асимметричные необычные оправы очков”

  1. Илона

    В окулярах асиметрія, думаю, виглядатиме не дуже.

  2. Андрей

    Окуляри для людей з тарганами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *