3D панелі для стін: ефект об'єму в інтер'єрі

Рельєфні панелі набувають все більшої популярності при декоративному оздобленні стін в інтер'єрі. Завдяки своїй універсальності, величезному вибору текстури, візерунків та колірних рішень, 3D панелі для стін гармонійно впишуться в інтер'єр будь-якого стилю та дизайну. Давайте розглянемо, як краще використовувати об'ємні панелі, щоб візуально змінити межі сприйняття простору, створити відчуття простору, об'єму та ілюзію «живих» стін.

об'ємні стінові панелі в інтер'єріМожливості декоративних стінових панелей майже безмежні. Практичні та універсальні панелі можуть створити в інтер'єрі об'ємне зображення будь-якої складності з оригінальними та незвичайними візуальними ефектами. Як типові, так і ексклюзивні панелі від іменитих дизайнерів допоможуть втілити у життя будь-який творчий задум та створити унікальний інтер'єр. За допомогою панелей можна точно імітувати будь-яку фактуру - від найтоншого різьблення по металі до натуральної текстури каменю або рідкісного дерева. Крім естетичної функції, рельєфні панелі виконують і цілком практичні завдання, наприклад, можуть здійснювати зонування простір, при цьому не порушуючи загальну композицію приміщення, приховувати невеликі дефекти стін, забезпечувати звуко- та теплоізоляцію на додаток до стандартних утеплювальних плит, наприклад, таких http://stroysks.ru/internet-magazin/rockwool

3D панелі для стін

Особливо ефектно та вражаюче тривимірні композиції з декоративних панелей виглядають у просторих приміщеннях з мінімумом меблів. У таких кімнатах панелі можуть повністю покривати площу стіни від підлоги до стелі. Але навіть у великих приміщеннях важливо правильно підібрати візерунок панелей залежно від освітлення та бажаного візуального ефекту. 3D панелі на стіну встановлюються, як правило, на решетування, що природно прикрадає корисний простір кімнати і робить її меншою. Для маленьких приміщень це критично. Вибравши рельєфні панелі з горизонтальним візерунком, ви зробите кімнату візуально ширшою та витягнутою. Якщо малюнок має вертикальну спрямованість, то ви візуально піднімете стелю. Вертикальні візерунки рекомендується використовувати для малогабаритних приміщень.

дерев'яні декоративні панелі для стін Тим, хто хоче лише трохи підкоригувати атмосферу за допомогою невеликих штрихів, можна порекомендувати стендові панелі з 3D ефектом. Компактність та невеликий розмір дозволяють використовувати їх у невеликих кімнатах, а також для акцентування уваги на певній зоні, декорування окремої частини стіни. Досить часто стендові панелі застосовують як фонове покриття стіни за плазмовим екраном, домашнім кінотеатром, меблями. Крім того, дуже ефектно виглядатимуть декоративні панелі з підсвічуванням.

об'ємні панелі для стін

об'ємні декоративні панелі на стіну 3D панелі для стін 3D панелі для стін 3D панелі для стін у ванній декоративні 3D панелі в інтер'єрі дитячої чорні декоративні стінові панелі декоративні панелі на стіні з тривимірним ефектом дерев'яні декоративні панелі для стін об'ємні 3D панелі на стіну у вітальні об'ємні панелі для стін 01 об'ємні панелі на кухні рельєфні декоративні панелі на стіну у спальні

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *