Натяжна стеля Зіркове небо: Всесвіт в інтер'єрі

Натяжна стеля Зіркове небо – зверніть увагу на зірки!

Дуже зайнятим людям не часто випадає шанс щодня спостерігати мерехтіння небесних світил, але стеля з імітацією зоряного неба дарує таку можливість усім, хто про це мріє. Сяюче нічне небо, зірки та планети, комети та туманності, Сонце та Місяць, Чумацький шлях – все це спричиняє людину з давніх-давен.

Спрямовуючи погляд у неосяжну темряву, ми намагаємося знайти відповіді на вічні питання, відчути себе частиною Всесвіту і трошки відійти від суєти надто вже прискореного життя.

натяжна стеля зоряне небо

Натяжна стеля Зіркове небо – декоративна новинка у сфері оформлення інтер'єрів, яка дозволить вам все це зробити та відчути. Гарна і мерехтлива стеля Зіркове небо можна встановити як у самому відвідуваному місці вашого будинку – просторій вітальні, де так приємно сидіти в сімейному колі або збиратися компанією друзів, так і в спальні.

Зірки сприяють створенню атмосфери абсолютного комфорту, затишку та романтики.

натяжна стеля Зіркове небо з планетами

Зіркове небо можна встановити і в дитячих кімнатах, його присутність подарує відчуття затишку, неспішного перебігу часу та релаксу. І якщо для малюків це не так важливо, то для дорослих щодо відновлення сил вкрай цінно і корисно.

Космічні простори сприяють розслабленню, надихають мріяти та планувати.

натяжна стеля Зіркове небо у спальні

Сьогодні стелі з імітацією зоряного неба надзвичайно реалістичні. Таким ефектом вони завдячують використанню сучасних систем освітлення кількох типів, застосовуваних як і комбінації, і незалежно друг від друга.

На натяжну стелю, що відтворює зоряне небо, фахівці встановлюють або світлодіоди, що дають яскраве і чітко спрямоване світло, або оптиволоконні нитки, завдяки яким виходять сотні та тисячі зіркових галактик.

зоряне небо натяжна стеля

Оптиволокно має величезні можливості - саме завдяки йому можна не боятися загоряння електропроводки, так як воно не проводить електрику, а також можна відтворювати будь-яку динаміку світла та руху - мерехтіння, кручення та політ небесних світил.

Застосовуючи світлофільтр, нитки оптиволокна можна підсвічувати різними кольорами, що змінюються з певною періодичністю. Поєднавши обидва типи підсвічування, легко досягти незабутнього ефекту від освітлення та прикраси стель та приміщень в цілому.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *