Старі граблі в інтер'єрі будинку та дачі

Здавалося б, іржаві старі граблі чекає лише на одне — пункт збору металобрухту. Але насправді функціональні можливості грабель великі, отже, їм можна знайти гідне застосування в інтер'єрі навіть після основного терміну служби. Пропонуємо подивитися цікаві і корисні ідеї як використовувати старі граблі в інтер'єрі кухні, передпокою, спальні або вітальні як на дачі, так і в міській квартирі.

Перед тим, як щось робити з грабель, слід їх добре відмити від бруду та пилу. Іржі та інші сліди часу можна залишити - це додасть новому предмету інтер'єру вінтажний настрій і старовинний стиль. За бажання металеву (або дерев'яну) поверхню можна пофарбувати, розписати акриловими фарбами або покрити лаком. Важливо пам'ятати, якщо в будинку є діти, не варто вішати граблі в зоні їх досяжності. Та й дорослим варто так продумати розташування грабель, щоб звести ризик травми до мінімуму.

Старі граблі в інтер'єрі кухні

Де-де, а на кухні старому садовому інвентарю завжди знайдеться функціональне застосування. Старі граблі ідеально підходять на роль утримувача для келихів, замінюючи дорогі рейлінги та підвісні системи. Багато келихів не поміститися, максимум 4-5, але для регулярного використання більше не потрібно.

старі граблі як утримувач для келихів садові граблі як тримач для винних келихів.Конструкція граблів дозволяє їх перетворити на гачки для різного кухонного інвентарю, знову ж таки, даючи можливість не купувати рейлінги і не пробивати в стіні зайві отвори.

старі граблі в ролі рейлінгів для кухонного начиння

Не забувайте про декоративне оформлення, живець можна прикрасити натуральним мотузком, пов'язати бант з рогожки або льону.

вішалка для чашок із грабель

старі граблі вішалка для кухонного начиння 2

Подвійні старі граблі нагоді на кухні як сушарка для посуду. Варто зауважити, що якщо такі граблі зроблені з дерева, їх слід покрити водовідштовхувальною емульсією, щоб дерево від постійного впливу вологи на розмокло.

сушарка для посуду зі старих грабель старі граблі в інтер'єрі кухні

Старі граблі в інтер'єрі передпокою

Граблі зручно використовувати як вішалку для верхнього одягу, сумок, парасольок та інших аксесуарів у передпокої будинку чи на дачі. Причому що вищі і ширші граблі — то краще. Просто переверніть садовий інвентар зубчиками нагору, притуліть до стіни і прикріпіть в одному-двох місцях, щоб граблі не падали.

вішалка в передпокої з грабель старі граблі - вішалка

Невеликі граблі ще довго послужать вам ключницею. Головне — виробити звичку вішати ключі в одне місце!

старі граблі - ключниця у передпокої

ключниця зі старих граблів

Старі граблі як вішалка для прикрас та аксесуарів

Всім жінкам знайома історія, коли намисто та ланцюжки, що лежать у скриньці, заплутуються, а сережки втрачають свою пару. Старі граблі допоможуть вирішити цю проблему. Повісьте їх на стіну в спальні або на зворотний бік дверцят шафи, а на зубчиках розвісьте прикраси.

граблі в інтер'єрі спальні

старі граблі як вішалка для прикрас

підставка для прикрас із граблів

Так само можна організувати впорядковане зберігання ременів, краваток і шарфів.

старі граблі в інтер'єрі спальні старі граблі як вішалка для аксесуарів старі граблі як вішалка для краваток та ременів

Садові граблі в інтер'єрі вітальні

З грабель можна зробити оригінальні полиці для книг, кімнатних рослин та фотографій. Віялові граблі стануть цікавим обрамленням для фотографій, листівок та картинок.

старі граблі в інтер'єрі старі граблі як полиця у вітальні

Старі граблі в саду та на дачі

Якщо граблі раніше працювали в саду, то й друге життя їм можна подарувати на свіжому повітрі. Перетворіть старі граблі на вішалку для різноманітних садових інструментів та інвентарю.

старі граблі - вішалка для садових інструментів граблі для садових інструментів

Встромте граблі в землю - так у вас вийде опора для підвісних кошиків з рослинами та вуличного ліхтаря.

старі граблі в саду

А на веранді чи в альтанці на ручку грабель повісьте легку штору.

карниз для штори зі старих граблів

У гаражі чи сараї граблі стануть помічниками у питанні зберігання інструментів.

граблі - вішалка для гайкових ключівПравильне встановлення кондиціонера комнадою фахівців http://www.clima-vent.com - Запорука тривалої та безперебійної роботи кліматичного обладнання.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *