Креативні двері з незвичайними функціями

Більшість людей рідко підходять до вибору дверей з фантазією та креативом, віддаючи перевагу класичним стандартизованим моделям, головними властивостями яких є надійність та міцність. Вважається достатнім, якщо двері просто вписуються в загальний інтер'єр квартири. Але ж вхідні чи міжкімнатні двері — це перше, що ми бачимо, входячи до приміщення. Це означає, що за допомогою дверей можна сформувати перше враження, створити правильний настрій, здивувати та розвеселити гостя.

Промислові дизайнери в усьому світі завжди перебувають у творчому пошуку ідей, які потім реалізуються в креативних предметах інтер'єру, і така звичайна річ як двері – не виняток. Пропонуємо Вам огляд найнестандартніших варіантів дверей. Звичайно, доцільність деяких моделей складно зрозуміти, але багато хто має всі необхідні для надійних дверей характеристики, а також мають приємні і дивовижні додаткові можливості.

креативні двері для дітей три в одному

Міжкімнатні двері ThreeStyle від студії Slamdoors нагадують епізод із книги «Аліса в Країні Чудес», коли Аліса намагалася потрапити до чарівного саду через маленькі двері, відкушуючи пиріг з різних боків. Головна ідея дизайну дверей полягає в тому, що вхід до іншого приміщення для кожного може бути своїм, особливим. Саме тому дизайнери зробили двері «три в одній», для кожного члена сім'ї – для малюка, підлітка та їхніх батьків. Дизайнери вважають, що така конструкція дверей дає можливість дитині постійно перебувати у взаємодії з навколишнім світом, не почуватися замкненою і покинутою.

креативні двері для дітей threeStyle

дитячі міжкімнатні двері 2 в 1

З турботою про дітей американська компанія KidTropolis також випускає міжкімнатні двері, що складаються з двох половинок. Відкрита верхня частина дозволяє батькам доглядати дитину, а в нижній частині розташовані дитячі двері, щоб малюк міг спокійно потрапити до мами в іншу кімнату. Передбачена можливість закривати дитячі ворота, щоб дитина залишалася у своєму приміщенні. Яскраве, казкове оформлення дверей у вигляді замкових воріт та чарівних дверей не залишить байдужим ні дітей, ні батьків.

креативні двері для дітей дитячі двері два в одному двері для дітей міжкімнатні

Колекція дверей Seven Doors японського промислового дизайнера Окі Сато (студія Nendo) втілює сміливий дизайн та несподівані рішення. Як ясно з назви, до серії входять сім дверей, кожна з яких унікальна у своєму роді. Незважаючи на дивовижну конструкцію, двері повністю функціональні і можуть використовуватися як міжкімнатні.

креативні двері Nendo

Двері Corner («Кут») дозволяють зробити вхід з кута кімнати. Кутові двері мають збільшений отвір, завдяки чому така модель підійде для людей з обмеженими можливостями, які пересуваються на інвалідних візках.

кутові міжкімнатні двері Nendo Corner

У моделі Wall («Стіна») дизайнер переосмислив двері як незалежний архітектурний елемент інтер'єру та органічно вписав його у загальну тематику стіни, яку традиційно прикрашають книжкові полиці та картини.

багатофункціональні креативні двері Nendo Wall

Двері Kumiko названі на честь стародавнього японського мистецтва збирання дерев'яних планок у єдине панно без використання цвяхів. У такій техніці часто робили розсувні перегородки в кімнатах татамі.

міжкімнатні двері Nendo Kumiko

Секрет дверей Hang («Вішати») в тому, що під дерев'яною обшивкою знаходиться залізний лист і ця особливість дозволяє вішати на двері за допомогою магнітів будь-які ємності та пристрої, від вазочки до відра для сміття. Крім того, всі двері можна перетворити на виставковий майданчик для магнітиків, які привезені з подорожей.

багатофункціональні креативні двері Nendo Hang

Конструкція міжкімнатних дверей Slide («Ковзати») влаштована так, що можна відсувати убік три горизонтальні секції, таким чином пропускаючи в кімнату свіже повітря або світло. Це також дозволяє батькам доглядати маленьких дітей у кімнаті.

міжкімнатні двері Nendo Slide

Звичайно ж, дизайнер не оминув своєї уваги малюків. Двері Baby складаються з двох незалежних дверей — для дорослих та дитини, причому дитячі двері знаходяться збоку основними.

багатофункціональні креативні двері Nendo baby

І останні двері з колекції, Lamp («Лампа»), оснащені вбудованим світлодіодним світильником.

 міжкімнатні двері Nendo Lamp

Для тих, хто любить грати в настільний теніс, креативні двері від дизайнера Тобіаса Франзе стануть справжньою знахідкою. У звичайному вертикальному положенні двері практично не відрізняються від своїх стандартних побратимів, ну хіба зелена сторона з сіточкою наштовхує на якісь підозри. Варто тільки опустити двері в горизонтальне положення — і вони перетворюються на стіл для пінг-понгу! Власники малогабаритних квартир і мріяти про таке не могли!

 креативні двері - стіл для настільного тенісу креативні двері - стіл для пінг-понгу

Цікавим рішенням у сфері повітро- та світлопроникних дверей стала і ця модель. Отвори в поверхні дверей можуть бути повністю закриті, так і частково або повністю відкриті, даючи можливість бачити, що знаходиться по інший бік, а також провітрювати приміщення, не відкриваючи двері.

креативні двері з отворами

Промисловий дизайнер із Австралії Клеменс Торгглер створив креативні двері для шанувальників авангардного стилю. Здавалося б, вже складно придумати якісь нові способи відчиняти та зачиняти двері. Але дизайнер вигадав унікальний механізм, заснований на обертанні квадратів. Особлива конструкція уможливлює переміщення об'єктів без використання напрямних та рейлінгів.

міжкімнатні двері Klemens Torggler


І, насамкінець, вхідні креативні двері з ланцюжком для любителів головоломок та лабіринтів. Щоб закрити та відкрити двері, доведеться знайти вихід із лабіринту. Рекомендується регулярно змінювати ланцюжковий замок, щоб підвищувати свою майстерність знаходити вихід із будь-якого лабіринту!

креативний дверний ланцюжок

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *