Зберігання рукоділля та матеріалів: 12 простих ідей

Організація порядку на робочому місці – це вже половина успішно завершеного проекту. А вже впорядковане робоче місце рукодільниці, яка зберігає незліченну кількість ниток, стрічок та гудзиків — дуже важлива. Декілька корисних ідей зручного зберігання рукоділля можуть стати у нагоді всім, хто має хоча б пару мотків ниток!

зберігання рукоділля та приладдя

1. Якщо у вас немає окремої кімнати для ремесла або хоча б її частини, спробуйте використати для цього простір у шафі!

2. Банки з-під варень та солінь можна перетворити на контейнери для мотків ниток. У кришці проробіть отвір і переконайтеся, що моток вільно розкручується в банку.

3. Бляшані банки від консервів, кави або фарб перетворюються на круглі настінні полички для пряжі та інших потрібних предметів.

ідеї зберігання рукоділля та матеріалів

4. Банку, що загвинчується, прикріпіть до полиці кришкою. Щоб дістати речі, що зберігаються там, потрібно буде баночку відкрутити.

5. Використовуйте всі можливі вертикальні поверхні для зберігання матеріалів. Наприклад, на кімнатні двері зшийте чохол із кишенями від верху до самого низу!

6. На дерев'яну раму прикріпіть перекладинки, на які ви потім одягнете котушки зі стрічками, тасьмою, кольоровим папером.

ідеї зберігання рукоділля та матеріалів

7. Якщо у вас гудзики, голки, інші дрібні предмети зберігаються в баночках та інших контейнерах і при цьому стоять на горизонтальній поверхні, спробуйте заощадити місце та спорудити високу шухляду з осередками для них.

8. Звичайні бляшанки задекоруйте кольоровим папером, тканиною, нитками і зберігайте в них пензлики, олівці, ножиці та інші канцтовари.

ідеї зберігання рукоділля та матеріалів

10. Нитки муліне, що постійно заплутуються, намотайте на звичайні прищіпки. Кінчик нитки защепіть прищіпкою, щоб більше не витрачати час та нерви на його пошук.

11. Використовуйте для зберігання дротяні полиці для кухні, ванної, саду. Повісивши таку поличку на двері, ви знову ж таки сприяєте економії простору.

12. Якщо у вас є старі непотрібні килимки для мишки або з пробки або залишки кіркових шпалер, використовуйте їх для декору бляшанок з-під продуктів. У таких підставках зберігати канцтовари та інструменти не лише зручно, а й приємно оку!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Хранение рукоделия и материалов: 12 простых идей”

  1. Виктория

    сподобалися нитки на прищіпках! класна ідея

  2. Алфей

    Мені дуже потрібні ідеї для свого нового будиночка у селі. Відразу оцінив рамку-сховище для біжутерії та чекаю на подальші поради. Спасибі вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *