Світильники у вигляді людини

Чимало дизайнерів черпають натхнення у людській природі, оспівуючи в аксесуарах та предметах інтер'єру красу тіла, втілюючи плавні вигини, пози та жести. Настільні лампи, торшери та світильники у вигляді людини можуть пожвавити інтер'єр, надавши йому трохи динаміки та особливого сенсу. 
Ладислава Репкова (Ladislava Repkova), випускниця Академії Образотворчих Мистецтв та Дизайну у Братиславі, створює концептуальні інсталяції, в яких відображено бачення молодої художниці її розуміння стосунків між людьми та зони особистого комфорту. У її серії світильників Intimate Lighting основа виконана у вигляді оголених людей. Кожен світильник має свою ідейну основу та назву. Настільна лампа Relationship (Відносини) демонструє тілесну та духовну близькість чоловіка та жінки, а Privacy (Приватність) символізує важливість особистого життя та особистого простору кожної людини.

світильники у вигляді людей, що обіймаються

світильник у вигляді людини

За брендом Daniel Loves Objects Lightning стоїть молодий промисловий дизайнер із Сінгапуру. Його світильник At Your Command (За Вашою командою) є стилізованою лялькою на шарнірах з абажуром замість голови. Завдяки шарнірам можна надати лампі будь-якої пози, від елегантної до провокаційної.

світильник у вигляді людини світильники у вигляді людини

Аналогічним способом зроблена настільна лампа на дерев'яних ніжках.

лампа на шарнірах

настільна лампа на шарнірах

Компанія The Play Coalition розробляє речі із соціальним підтекстом, з легким, грайливим дотиком до важливих питань економії. Наприклад, лампочка Martyr (Мученик) — енергозберігаючий світильник, який формою нагадує чоловічка, який намагається висмикнути вилку з розетки. Такий дизайн ламп нагадує необхідність економити електроенергію і не забувати вимикати світло.

лампочка у вигляді людини

Стельовий варіант світильника демонструє чоловічка, який намагається відпиляти шнур та втекти.

світильник у вигляді чоловічка

Світильники у вигляді людини можуть бути виконані у вигляді скульптури (студія Bizzotto). Такі лампи підлоги добре впишуться в інтер'єри з елементами класики, вінтажу або бароко.

торшер у вигляді людини торшер у вигляді жінки світильники у вигляді людини з боді-артом

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *