Дитячий рюкзак своїми руками.

Іноді досить складно підібрати дитині повсякденний рюкзак, особливо якщо ви хочете модель певного дизайну та кольору. Ми пропонуємо вам пошити один із найпростіших варіантів дитячого рюкзака, з пошиттям якого впорається навіть людина з мінімальними навичками шиття. Це буде рюкзак прямокутної форми на зав'язках із зовнішньою накладною кишенею (за бажанням).

Які матеріали та інструменти потрібні для роботи?

Для створення викрійки вам знадобиться олівець, папір та ножиці. Далі для роботи з тканиною потрібні будуть шпильки, нитки, голка, текстильні ножиці.

Шити рюкзак на зав'язках можна з різних матеріалів, головне вибирати тканину, яка добре тримає форму, але при цьому поводиться податливо і її можна легко стягнути гармошкою. Досвідчені швачки рекомендують звернути увагу на тонкий габардин, денім, штучну замшу, щільний льон і т.д.

Для свого майбутнього рюкзака ви можете вибрати матеріали будь-яких кольорів, які вам подобаються. Перейдіть за посиланням https://lapabags.com/catalog/podrostkovye-ryukzaki-kite/, щоб ознайомитись докладніше з моделями трендових дитячих рюкзаків та переглянути актуальні поєднання відтінків та принтів.

Якщо хочете, щоб ваш майбутній рюкзак добре тримав форму, рекомендуємо додати шар тканини підкладки. Найкраще підійде звичайний капрон або бязь. У ролі затяжок можна використовувати тасьму або стрічку середньої ширини (3-4 сантиметри).

Покрокова інструкція, як шити дитячий рюкзак на затяжках

Перше, що вам потрібно зробити, - вирізати викрійку з паперу. Щоб шити рюкзак такої форми, вам знадобиться дві основні деталі — прямокутник, який виконуватиме роль стінок рюкзака і коло для створення дна. Щоб деталі між собою правильно поєднувалися, важливо коректно розрахувати розмір. Ми рекомендуємо відштовхуватися від величини кола. Розрахувати її розмір можна, помноживши діаметр кола на число 3,14. Наприклад, для кола з діаметром 20 сантиметрів його довжина дорівнюватиме — 62,8 сантиметрів. Відповідно прямокутник вам необхідно зробити завширшки 62,8 сантиметрів, а висоту вибирайте довільну.

Якщо ви використовуєте підкладку, то викрійку кожної деталі потрібно зробити у двох примірниках — з основної тканини та підкладочної.

В першу чергу візьміть деталі дна (основу та підкладку) та зшийте їх разом. Потім проробіть те саме з прямокутником. Якщо ви хочете робити зовнішню кишеню, то на даному етапі вам потрібно пришити її по центру прямокутника із зовнішнього боку. Для створення кишені вам необхідно лише вирізати прямокутник меншого розміру, наприклад, із параметрами 15Х10 сантиметрів.

Наступним етапом вам потрібно пришити великий прямокутник на дно. Щоб все виглядало акуратно, шийте з вивороту, а потім виверніть виріб на лицьову сторону. Порада: за бажанням дно дитячого рюкзака можна зміцнити за допомогою картону. Зробіть деталь потрібного розміру та помістіть її між основною тканиною та підкладкою. Потім зшийте елементи між собою, щоб картонна деталь була надійно зафіксована.

В результаті у вас вийде готовий мішок. Верхній край цього мішка потрібно обробити таким чином, щоб у вас вийшов тунель для тасьми, яка і буде служити затяжкою для рюкзака. Намагайтеся шити рівно маленькими однаковими стібками, оскільки ці шви будуть видні на лицьовій стороні. В кінці зарядіть тасьму в отвір, що вийшов.

Позаду прикріпіть лямки для рюкзака. Їх можна купити готовими у будь-якому магазині тканин. Намагайтеся шити цю частину рюкзака міцними нитками, щоб лямки міцно трималися за будь-якого навантаження.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *