Підвісний стіл на мотузках своїми руками

Предмети інтер'єру, підвішені до стелі, створюють відчуття невагомості та легкості. Немає візуального зв'язку зі статтю, почуття заземлення, тільки повітряний політ! Такий прийом особливо підходить для світлих інтер'єрів у мінімалістському або скандинавському стилі, наприклад для спальні. Підвісний стіл як тумби дивиться дивно і оригінально.

підвісний стіл своїми руками

Підвісний стіл кріпиться трьома мотузками за гачок у стелі. А зробити його власноруч буде нескладно!

Для того щоб зробити підвісний стіл для інтер'єру, необхідно:

  • дерев'яна дошка;
  • шліфувальна машина;
  • спрей-поліуретан;
  • дриль;
  • повсть;
  • гарячий клей;
  • гвинт;
  • S-подібний гак.

Звичайно, якщо ви працюватимете над своїм власним проектом, то й матеріали можуть бути видозмінені, і сам процес спрощений або ускладнений.

Отже, візьміть дошку цікавої фактури або виріжте самостійно. Обробіть нерівні та шорсткі поверхні шліфувальною машинкою. Просвердліть дрилем три отвори, досить широкі для вибраної мотузки. Один отвір посередині дошки на боці, що прилягає до стіни, два інші отвори — на всі боки, на рівній відстані від першого. За бажанням можна зробити чотири отвори — по два з кожного краю. Тоді столик буде підвішено за чотири мотузки. Покрийте дерево кількома шарами поліуретану. Перед нанесенням наступного шару зачекайте, коли висохне попередній. Виріжте смужку м'якої повсті трохи вже, ніж висота дошки. Наклейте смужку повсті за допомогою гарячого клею на бік, яка щільно прилягатиме до стіни. Таким чином ви оберігайте покриття стіни від подряпин та міток столиком.

як зробити висячий стіл своїми рукамиПротягніть мотузки крізь отвори та зав'яжіть надійні вузли під дошкою. У стелі просвердліть отвір, вкрутіть гвинт з кільцем, куди просмикніть S-подібний гак.

як зробити підвісний столик своїми рукамиЗв'яжіть мотузки зверху, зав'яжіть міцний вузол з петлею і надягніть її на гачок.

етапи створення підвісного столу своїми руками

І неважливо, що паритиме в повітрі — вазочка з польовими квітами чи томик поезії, ноутбук чи підручник, настільна лампа чи фотоальбом.
підвісний стіл своїми рукамипідвісний стіл на мотузках в інтер'єріпідвісний стіл на мотузках своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *