Горщики, які ростуть разом із рослинами

Горщики, які ростуть разом з рослинами, позбавляють квітникарів необхідності пересаджувати рослини з маленького горщика у великий з процесом росту і розвитку кореневої системи. Давайте подивимося три приклади таких горщиків, що «зростають», від промислових дизайнерів.

горщики Growth, які ростуть разом із рослинами

Квітковий горщик Growth (Рост) – оригінальна розробка лондонської студії дизайну Ayaskan, натхненна стародавнім японським мистецтвом орігамі. Унікальна система, що «складається», дозволяє горщику рости і розширюватися разом з кімнатною рослиною, стаючи ніби мінливою зовнішньою оболонкою кореневої системи.

горщики які ростуть разом із рослинами

«У природному середовищі все еволюціонує, народжується, росте, цвіте, в'яне, вмирає та поглинається землею. А у сучасному промисловому світі численні товари виробляються, використовуються та викидаються, часто навіть без переробки. Наші горщики квітів ретельно продумані і здатні імітувати природні особливості змінюватися і рости, розкриваючись з часом», — кажуть дизайнери студії.

горщики, які ростуть разом із рослинами

Промисловий дизайнер Еммануель Піццолоруссо (Emanuel Pizzolorusso) створив простіший квітковий горщик, який також можна адаптувати під рослину, що виросла. Горщик зроблений із силікону, і поки рослина невелика, краї горщика загнуті вниз. Як тільки рослина виростає, краї можна відігнути і таким чином збільшити об'єм контейнера для кореневої системи. З силікону виготовлено і блюдце для горщика.

Fold Pot - горщики, які ростуть разом із рослинами Fold Pot - горщики які ростуть разом із рослинами горщики які ростуть разом із рослинами

Корейський промисловий дизайнер Дінг Лю (Ding Liu) взяв за основу ідею складаного похідного відерця і зробив розширюваний, точніше, матерчатий горщик, що подовжується у висоту, який ростиме разом з квіткою.

складні горщики, які ростуть разом із рослинами горщики, які ростуть разом із рослиною

Горщик може вирости з абсолютно плоского стану до висоти близько 30 см. Матерчата частина виготовлена з синтетичного матеріалу з водонепроникним покриттям. Шви та стики оброблені під дією високої температури, щоб уникнути протікання води. Такий складаний горщик може служити кашпо для звичайного керамічного горщика з дренажем.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Горшки, которые растут вместе с растениями”

  1. Olya

    шкода дренажу немає, а так був би ідеальний!

    1. YuPo

      ну, теоретично, пару дірочок у днище + квадратне блюдце вирішать проблему)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *