Садові світильники та ліхтарі зовнішнього освітлення

Пожвавити і чудово висвітлити ваш сад допоможуть ці симпатичні світильники зовнішнього освітлення італійської компанії Martinelli Luce. Підлогові, настінні, підвісні та стельові ліхтарі ви зможете підібрати для будь-якого куточка двору чи саду.

підвісні садові світильники

Довгі, овальної форми підвісні лампи Pistillo надають скульптурних рис стандартній схемі освітлення, стаючи невід'ємною частиною загального дизайну саду.

підвісні садові лампи

Світильники можна вішати на гілки дерева або перекладини альтанки. З практичної точки зору Pistillo ідеально підходять для вечері на відкритому повітрі або вечірок на дачі, люмінесцентні лампи огортають місцевість приємним світлом - не різким, але ефективним для освітлення. Дизайн конструкції невибагливий і невибагливий у мінімалістському стилі з яскраво-жовтогарячими проводами.

підвісний садовий ліхтар

Ще один підвісний прилад розсіяного світла для зовнішнього використання виглядає як класичний старий вуличний ліхтар.

підвісні ліхтарі для дачі

Розсіювач складається з піскоструминнообробленого скла, екран — із металу, корпус — із синтетичної смоли, а рештка — із сталі. Світильник призначений для люмінесцентних енергозберігаючих ламп. Чудово виглядають кілька ліхтарів у ряд, наприклад, на терасі або вздовж стежки.

підлоговий садовий світильники Polo

Для розміщення світильника в квітниках або на доріжці до будинку добре використовувати підлоговий (а, вірніше, наземний) освітлювальний прилад, корпус і опора якого складаються із синтетичної смоли, розсіювач із загартованого скла зі сталевими ґратами.

наземний садовий світильник Polo

Ну а якщо у вас велика територія саду, що нагадує невеликий парк, то дуже органічно виглядатимуть високі ліхтарі садово-паркового типу.

високі ліхтарі садово-паркового типу

Освітлювальний прилад розсіяного та відбитого світла призначений для зовнішнього застосування. Складається з алюмінію, розсіювач із сатинованого скла pirex, обробка із силікону. Корпус оснащений системою живлення, циліндрична опора виготовлена з металу.

підлогові ліхтарі для дачі та саду

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *