Тримач для заряджання телефону своїми руками

Зараз складно знайти людину без мобільного телефону, яка стала невід'ємною частиною нашого сучасного життя. І кожен телефон потребує регулярного заряджання від мережі. Коли всі члени сім'ї заряджають свої мобільники та гаджети, здається, що кімнату обплутують численні дроти, які часто плутаються та заважають під ногами. Кмітливі умільці спеціально для таких випадків придумали тримач для зарядки телефону та поділилися зі світом його виготовленням своїми руками!

тримач для заряджання телефону

У такий чохол поміститься і смартфон, і провід, та й яскравий зовнішній вигляд виглядає набагато приємніше, естетичніше і сучасніше, ніж телефон, що просто лежить на підлозі. А зроблено утримувач для зарядки телефону з пляшечки від косметичних засобів Johnson`s, обклеєної квітчастою паперовою серветкою в техніці декупажу.

тримач для заряджання телефону своїми руками

Як зробити утримувач для зарядки телефону своїми руками?

Все дуже просто. Знаходимо відповідну за розмірами пластикову ємність. Продукція Johnson`s чудово підходить для власника завдяки витягнутій овальній формі. Намічаємо ручкою контури майбутнього чохла і гострими ножицями або ножем вирізам заготовку.

тримач для заряджання телефону своїми руками

тримач для заряджання телефону своїми руками

Обрізану пляшечку буде легко вимити і очистити від залишків косметичного засобу. Впевніться, що внутрішня поверхня не залишилася жирною. У виступаючій частині тримача виріжте отвір, що підходить для вилки зарядного пристрою. Потім всю поверхню пляшечки та краю ретельно зашкурьте наждачним папером.

тримач для заряджання телефону своїми руками

Декорувати власник можна чим завгодно, не лише декупажними серветками. Можете спробувати розфарбувати його акриловими фарбами, обмотати нитками, наклеїти стрічки та намистини, камінці, гілочки та черепашки – дайте волю фантазії! Якщо ви вирішили наслідувати цей приклад, то приготуйте яскраву паперову серветку, клей для декупажу і губку (пензлик).

Акуратно обклейте пляшечку серветкою, зовнішню частину також покривши клеєм (або лаком).

Обріжте зайві частини паперу, виріжте отвір під зарядний пристрій.

Не забудьте про зовнішній вигляд дна утримувача. На нього також наклейте овальне коло із серветки.

Тримач для заряджання телефону готовий до випробувань!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Держатель для зарядки телефона своими руками”

  1. людмила

    Класно! Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *