Великодні вінки: прикрашаємо вхідні двері

Великодні свята - традиційні дні, коли за столом зустрічається вся родина та близькі люди. Зустрічайте гостей великоднім вітанням ще на порозі, прикрасивши вхідні двері витонченими весняними вінками.

Вінки – це традиційний святковий символ єднання (вічність, замкнене коло) і тепла (що формою нагадує сонце). Зазвичай вінок вважається окрасою на Різдво, але останнім часом їм часто прикрашають двері та інші свята. Класичною кольоровою гамою для віночка на Великдень вважаються білий, червоний та зелений. А для тематичного декору використовуються великодні яйця, пластикові яйця форми з кіндерсюрпризів, весняні квіти та рослини, фігурки зайчиків, м'які іграшки, вовняні нитки, мережива, стрічки, пір'я та інші святкові елементи.

Будь-який вінок дуже просто виготовити своїми руками. Головне — зробити основу, яка може бути переплетеними гнучкими гілками, лозою, дротом, дротом або ще простіше — картонним, пінопластовим або дерев'яним колом. Далі — справа тільки у вашій фантазії та декоративних матеріалах.

Пропоную подивитися на галерею різноманітних великодні вінки на двері, напевно вам сподобається не один виріб і ви із задоволенням зробите свою вироби до Великодня.

easter-wreath-17 easter-wreath-01 easter-wreath-02 easter-wreath-03 easter-wreath-04 easter-wreath-05 easter-wreath-07 easter-wreath-08 easter-wreath-09 easter-wreath-11 easter-wreath-12 easter-wreath-14 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *