Лампи з барабана пральної машини

Проект португальського дизайнера To Martins під назвою Rewash Lamp можна дослівно перекласти як "лампи, повторно стирані". Насправді, у конструкції світильників замість абажурів повторно використовуються старі барабани зламаних чи викинутих пральних машин, звідси й назва. Ідея заслуговує на увагу, якщо Ваша пралка не підлягає ремонту, зробіть світильник з барабана пральної машини!

світильники з барабанів пральної машинки

Барабан пральної машинки попередньо очищають від бруду та накипу, знімають зайві пластикові деталі та ущільнювачі, полірують і, при необхідності, фарбують. Як ніжка торшера використовується штатив для фотоапарата. Кожен світильник із барабана пральної машини унікальний та виконаний у одиничному екземплярі. Дизайнер вражає декоративним оформленням кожного абажура з барабана. Для прикраси застосовуються різні тканини і хутра, винні пробки і кульки від пінг-понгу, сантиметри і дротяні мочалки для посуду, тобто масу звичайних речей і мотлоху.

світильник із барабана пральної машини

світильник із барабана пральної машини

Десь індустріальний, десь еклектичний торшер з регульованою висотою завдяки штатитві може надати родзинку вітальні, спальні або кабінету. Навіть у строгому офісі такому світильнику знайдеться місце! Особливо якщо компанія займається побутовою технікою, мовляв, запчастини нашої продукції є ще довго і вже для інших цілей!

світильник із барабана пральної машини

світильник із барабана пральної машини

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *