Котельня 8 кв.м., перетворена на будиночок для гостей

На доказ того, що затишний житловий простір можна облаштувати в будь-якому приміщенні будь-якого метражу, студія Azevedo Design перетворила крихітну цегляну прибудову на химерний, але від цього не менш комфортний будиночок для гостей.

будиночок для гостей

Спочатку в цій маленькій споруді розташовувалася котельня для пральні. Завдяки технічному прогресу та потужним пральним машинам необхідність і в котельні, і в пральні зникла. Підсобне приміщення площею всього 8 квадратних метрів використовувалося як склад для різних речей, запчастин для пральних машин та резервуари з мастилами та паливом. Для початку приміщення було очищене від вмісту: запчастини винесені, а щоб безпечно перекачати вогненебезпечні рідини з одного резервуара в інший і благополучно вивезти, використовувався спеціальний насос для перекачування дизельного палива, детальніше про такий насос тут https://atlant-tm.com/. Далі, на замовлення власника будинку, фахівці студії взялися перетворити нежитловий крихітний простір на окремий будиночок для гостей. Для початку було ухвалено рішення збільшити простір за рахунок надбудови другого рівня.

інтер'єр будиночок для гостей

Невеликі сходи, що ведуть нагору, практично не приховують корисну площу, а скляна підлога другого поверху дозволяє природному світлу з верхніх вікон вільно проникати вниз.

brickhouse-03

На нижньому рівні розташована невелика зона відпочинку та кухня з усім необхідним. Усередині та зовні основної будівлі без надбудови було залишено оригінальну цегляну кладку 1916 року, яка й ставить основну тему інтер'єру. Темні металеві деталі, коричневий шкіряний диван, чорний килим та хромовані елементи кухні гармонійно перегукуються з кольором та фактурою цегли.

Щоб трохи пом'якшити простір, стелю, столик та панелі кухонного гарнітуру виконані у молочно-білому кольорі. Також в інтер'єрі залишили дерев'яні балки, що підтримували дах.

brickhouse-04

Металеві сходи приводять у маленьку передпокій, яка веде до крихітної ванної кімнатки. У передпокої є вбудована шафа для речей.

brickhouse-06

Скляна платформа веде до двоспального ліжка, над яким розташовані книжкові полиці та світильники.

brickhouse-05

Інтер'єр спальної зони виконаний у світлих тонах із використанням дерева, що робить простір м'яким та затишним. Вікна у стіні та в даху вдень наповнюють кімнату сонячним світлом, а вночі дозволяють милуватися зоряним небом.

brickhouse-07

Цей будиночок для гостей – чудовий приклад того, як можна переробити стару, непривабливу будівлю в чарівний будиночок без нового будівництва.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *