Підставки під гарячий посуд із пробки своїми руками

Підставки під гаряче повинні бути на кожній кухні і в кожній кімнаті, де ви любите випити чашку гарячого шоколаду, що обпалює, чаю або кави. Вони зможуть захистити ваш обідній або робочий стіл, тумбочку або підвіконня від теплового пошкодження і слідів, які можуть залишити гарячі чашки, тарілки і каструльки.

Вибір таких підставок на ринку дуже різноманітний, можна знайти різні форми, кольори та матеріали. Але ж набагато цікавіше та економніше для сімейного бюджету зробити парочку підставок під гаряче своїми руками. Для цього стануть у нагоді пробки від винних пляшок, що залишилися у вас після того, як ви зробили килимок для ванної або після веселого застілля з гостями та близькими.

Для підставки середнього розміру знадобиться до 50 пробок, так що є сенс позбирати пробки по друзях та знайомих. Зібравши винні проби в коло потрібного розміру, затисніть їх металевим хомутом, який можна придбати у господарському магазині.

Замість хомута можна використовувати різнокольорові нитки, пряжу, тасьму, шкіряні шнурки та будь-які інші натуральні та не дуже матеріали. Якщо є побоювання, що пробки можуть розсипатися, скріпіть їх між собою крапелькою клею.

Приємного повторного використання пробок!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *