Декор підносу металевими кришечками від пляшок

Думаю, що у багатьох любителів щось збирати є колекція пам'ятних залізних кришечок від пляшок. Та й зібрати кілька десятків таких кришечок після вечірки буде нескладно. Що ж можна зробити з великою кількістю «пляшкових шапочок»? Маса ідей, з яких сьогодні ми розглянемо декор підносу зокрема та будь-якої горизонтальної поверхні загалом!

декор підносу залізними кришечками від пляшок

Зібрані кришечки можна залишити в первозданному вигляді, так і пофарбувати в будь-який колір фарбою з балончика.

Починайте викладати розфарбовані кришечки на тацю, граючи з візерунком та розташуванням доти, доки результат вас не задовольнить. Далі є кілька варіантів закріплення всієї композиції. Перший – банальний. Супер клей або рідкі цвяхи. Після приклеювання шар кришечок виступатиме над поверхнею підносу. Про другий спосіб я почула вперше. Це так звана акрилова вода — хімічний епоксидний склад у рідкому вигляді, яким можна залити поверхню, дати висохнути і отримати чудовий результат у вигляді предметів у прозорому шарі смоли, що затверділа.

Ряди кришок заливаємо акриловою водою, суворо дотримуючись інструкцій, даємо висохнути 48 годин.

Вийшло дуже мило і кумедно! Такий піднос з філіжанкою кави в постільку буде незмінно піднімати настрій на цілий день! А ідею заливання кришечок та інших дрібних предметів акриловою водою можна використовувати для декорування своїми руками будь-яких горизонтальних поверхонь.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *