Меблевий декор із пластикових труб

Пластикові труби можна використовувати не тільки за прямим призначенням, але й знайти декоративне застосування. За допомогою ПВХ труб можна оновити та перетворити меблі, додавши трохи об'єму та виразності. Пропонуємо цікавий майстер-клас як зробити меблевий декор із пластикових труб та перетворити звичайний комод.

меблевий декор із пластикових труб

Це вже оновлені комодові ящики, прикрашені трубами і пофарбовані в білий колір. Такий спосіб меблевого декору можна використовувати як для масштабної реставрації старих меблів, так і для невеликого декору нових. Об'ємні фігурні елементи кардинально змінюють зовнішній вигляд та стилістику комода.

меблевий декор із пластикових труб

А ось так комод виглядав до декоративних робіт.

декор меблів пластиковими трубами

Як зробити декор із пластикових труб

Для роботи Вам знадобляться:

  • пластикові труби (залежно від площі декоративних робіт – 2-4 метри);
  • інструмент для різання труб (ножовка, торцювальна пилка, труборіз та лещата);
  • клей для ПВХ;
  • фарби.

Якщо ви купуєте труби в будівельному супермаркеті, то, напевно, там є можливість їх порізати. Попросіть нарізати на верстаті кільця шириною 2-3 см. Інакше Вам доведеться різати труби вдома. Для цього затисніть трубу в лещатах, наметьте олівцем місця розрізу і за допомогою інструменту, що є у Вас, вручну наріжте тонкі кільця. Швидше за все, краї кілець будуть нерівні. Підрівняйте сильні нерівності ножем, потім нагрійте праску до максимальної температури і через пекарський папір пропрасуйте зрізи. Після кожного прогладжування не забувайте відклеювати папір. Робота досить тривала, але результат того вартий.

декор меблів пвх трубами

Приготуйте меблі для декорування. При необхідності відреставруйте її, зніміть стару фарбу, зачистіть поверхню. Якщо Ви хочете, щоб кільця з труб і меблі були різного кольору - зробіть фарбування на цьому етапі. Кільця викладіть на поверхню меблів. Там, де ціле колечко не міститься, просто розпиляйте його на половинки.

декор пвх трубами

Потім по черзі приклеюємо кільця до меблів.

декор із пвх труб

Коли клей висох, можна приступати до фарбування. Найзручніше скористатися фарбою в балончику.

декор меблів із пластикових труб

Всі! Меблевий декор із пластикових труб готовий!

меблевий декор із пластикових труб

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *