Плетене крісло для дому та дачі

крісло та пуф для ніг, пов'язані з гумки

Спогади про дитячі щасливі моменти часто надихають творчих людей на нові твори, чи то картина, чи музична композиція чи меблі. Австралійський дизайнер Henry Sgourakis, який створив плетене крісло Nook Chair, розповідає, що саме подарувало йому натхнення.

Коли я згадую своє дитинство, то бачу себе біжить геть із дому своєї бабусі, щоб сховатися. Гра в хованки на 3 акрах чагарників навколо будинку була улюбленою розвагою. Я пам'ятаю строкаті кольори декору 50-х років і, в основному, білі мереживні серветки, дивани, що прикрашають підлокітники, кавовий столик і більшість поверхонь у кімнаті. Тому мені хотілося створити твір, який би викликав теплі спогади, дитячі почуття радості, безтурботності та кохання, нагадуючи про простоту колишнього життя. У світі, де технології майже диктують умови нашого існування, для мене важливо згадувати минуле, дитинство, і нести ці відчуття у майбутнє. Краса цих крісел ручної роботи створена саме з цією метою

плетене крісло, схоже на "пастку для снів"

Крісло являє собою металевий каркас із плетеним сидінням. Плетіння виконане з еластичних гумок, тому під вагою людини плетіння розтягується і утворює затишне гніздо. Для більшого комфорту можна покласти штучне хутро, плед та подушки. А в декоративних цілях — прив'язати велике пір'я на бусинах, тоді плетене крісло набуде етно-характеру, нагадуючи індіанські «пастки для снів».

плетене крісло Nook chair з гумки

Назва крісел Nook дослівно в перекладі з англійської означає «затишний куточок». Десь у саду на дачі або в заміському будиночку в таких сидіннях добре усамітнитися, згадати дитинство або помріяти.

плетене з гумки крісло Nooк Chair від Henry Sgourakis

деталі плетіння крісло Nook Chair
Nook Chair крісло, плетене з гумки крісло для дачі та заміського будинку Nook Chair крісло Nook Chair для дачі та заміського будинку

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *