Душ та труби: інсталяція Axor Waterdream від Front

Співпраця бренду Axor та шведського тріо дизайнерів Front призвела до створення оригінальної душової інсталяції, нещодавно представленої суспільству у штаб-квартирі Axor. Дизайнери Charlotte von der Lancken, Sofia Lagerkvist та Anna Lindgren взяли на себе завдання переосмислити побутову взаємодію людини з водою у просторі та придумали сміливий концепт.

Досліджуючи технічну сторону процесу встановлення водопроводу в будинку, дівчата матеріалізували справжній водний лабіринт із мідними трубами, колінчастими конекторами та класичними душовими насадками, які використовувалися ще на зорі водопровідного прогресу. Інсталяція демонструє, що приховані від очей споживачів комунікації можуть бути візуально привабливими та створювати цікаву просторову конструкцію. Дизайнери використовували своє особисте сприйняття душу, щоб привернути увагу до технологій, прихованих за стінами.

Axor-WaterDream_Frontdesign

Особисто мене цікавило питання, а навіщо взагалі привертати до цього увагу? За словами однієї з трьох дизайнерів: «Для нас було важливим сприяти розумінню того, що є архетипічним аспектом, витоком будь-якої ванної кімнати. Саме тому ми грали навколо найелементарніших компонентів, які використовуються для подачі води до будинку — труб, клапанів, муфт та душових воронок».

Front-Design-WaterDream

Рекомендуємо: конектори для скла виробництва Pauli використовуються для кріплення нерухомих панелей у скляних душових кабінах. При монтажі душових конструкцій із застосуванням з'єднувачів та іншої фурнітури для скла скляні перегородки встановлюються прямо на піддон або підлогу. Більш детальну інформацію дізнайтесь на спеціалізованому ресурсі http://paulirus.ru/catalog/index/2installation-WaterDream_Frontdesign WaterDream_Frontdesign-3 WaterDream_Frontdesign-4 WaterDream_Frontdesign-6 WaterDream_Frontdesign-7 WaterDream_Frontdesign-8

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *