Смішні малюнки на тарілках для дітей та дорослих

— Сину, скільки горошку та кукурудзи тобі покласти на гарнір?

— Два вагони, мамо!

Прийом їжі, особливо не дуже коханої, може стати веселою грою, причому не лише для дітей. Смішні малюнки на тарілках польського художника Богуслава Слівінські (Boguslaw Sliwinski) допоможуть у цьому.

У серії оригінальних тарілок з малюнком представлені три теми: транспортна, спортивна, а також перукарня. забавні малюнки для дітей та дорослих

На тарілках транспортної тематики зображені поїзд із вагонами, вертоліт, навантажувач, вантажівка та баржа. Шматочки їжі завершують малюнки на тарілках. Овочі, каші та м'ясні страви можна «перевозити» сушею, морем і повітрям на різних транспортних засобах, перетворюючи рутинний прийом їжі в захоплюючу гру. Дизайнер розробив ескізи цих оригінальних тарілок і зараз виробляє їх на замовлення у двох розмірах: діаметром 20 і 26 см. Матеріали, що використовуються, — тільки екологічно чисті та безпечні. Але головне, ви можете використовувати ці ідеї для створення малюнків на тарілках своїми руками!

малюнки на тарілках для дітей оригінальні малюнки на тарілках

У спортивній серії намальована людина займається різними видами спорту - від футболу до парашутного спорту. І саме їжею дизайнер пропонує закінчити художню композицію на тарілці. Один чоловічок забиває м'яч із редису у спаржеві ворота, інший тягне важку кулю-помідор, третій готується до стрибка з висоти бурякової скелі, а парашутист спускається на банановому парашуті.

малюнки на тарілках Boguslaw Sliwinski

малюнки на тарілках Boguslaw Sliwinski

спортивні малюнки на тарілках Boguslaw Sliwinski

спортивні малюнки на тарілках Boguslaw Sliwinski

забавні малюнки на тарілках Boguslaw Sliwinski

І якщо перші дві серії більше орієнтовані на хлопчиків та чоловіків, то малюнки на тарілках цієї серії припадуть до душі дівчаткам та їхнім мамам. Цього разу Богуслав Сливинський пропонується вигадати зачіску з їжу для намальованого на тарілці профілю голови.

tarelka-litso-01

Підключивши фантазію і розклавши приготовану їжу, можна пожвавити в тарілці різні характери одного й того ж персонажа - від панкуючого підлітка до пристойного офісного працівника.

малюнки на тарілках Богуслава Сливинського

малюнки на тарілках Богуслава Сливинського

тарілки з малюнком Богуслава Сливинського

тарілки з малюнком Богуслава Сливинського

тарілки з малюнком Богуслава Сливинського

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Забавные рисунки на тарелках для детей и взрослых”

  1. Vitzjem

    Кожен у будинку має старі тарілки, якими ви не користуєтеся, але й викинути шкода…. У цьому ролику ви побачите друге життя старих тарілок?, які потім прикрасять ваш будинок чи для подарунків близьким https://youtu.be/ZAYNz9dwaqo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *