Прозора шафа вітрина для одягу

Довго зберігати порядок у шафі чи комоді буває складно, зазвичай вже через кілька днів після збирання на полицях та вішалках утворюється хаос. Адже за дверцятами нічого не видно. Але повністю прозора шафа здатна привчити до акуратності, причому бажання красиво розвісити та скласти одяг виникне само собою.

Шафа вітрина від студії Nord - чудовий приклад меблів у стилі мінімалізму. Дверцята, стінки і навіть днище виконані із загартованого скла, а чорна рама контрастує з прозорою поверхнею та описує краї шафи. Така вбиральня може стати шафою зразкового змісту та порядку. До того ж мінімалістський дизайн не передбачає забивати простір прозорої шафи вітрини величезною кількістю речей, тому зберігати красу буде просто.

прозора шафа-вітрина для одягу

Іспанський дизайнер Hierve Diseneria розробив серію меблів Ropero, у конструкції якої з'єднані елементи традиційної шафи, стелажу та вітрини. Причому кожну шафу — модульну, її можна збирати з різних частин. Стінки та двері – прозорі, дозволяючи вільно бачити весь вміст з будь-якого боку. Внутрішнє наповнення з яскраво забарвленого дерева включає все необхідне зберігання одягу — поперечину, полиці, висувні ящики. Дуже зручно те, що передбачене світлодіодне підсвічування. Така шафа вітрина за умови ідеального порядку може бути оригінальним світильником у кімнаті у вечірній час. На скляну поверхню шафи вітрини можна нанести фотодрук http://www.brightside.com.ua/shkafy, щоб отримати глянсове зображення.

прозорі шафи-вітрини скляні шафи вітрини скляні шафи вітрини прозорі шафи вітриниА відомий меблевий гігант Ikea пропонує металеву шафу - клітинку, яка також виставляє вміст на загальний огляд. Можна легко створити власний дизайн, переставляючи різнокольорові пластикові деталі по каркасу. Регульовані по висоті ніжки дозволяють компенсувати будь-які нерівності підлоги, нижню полицю можна встановити у двох положеннях, а дверцята надійно фіксуються у закритому стані за допомогою магнітів.

шафа із сітки шафа клітка для одягу

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *