Меблі з картону: спати, сидіти, зберігати та жити!

Одна справа — створити простий табурет або столик з гофрованого картону, і зовсім інша — використовувати цей матеріал, щоб зробити великий обідній стіл, на який може розливатись вода та їжа, двоспальним ліжком, здатним витримати вагу двох людей та повноцінну шафу для гардеробу всієї родини.

Австралійська компанія Karton Group розробила простий, але функціональний дизайн практично для будь-якого предмета меблів, який ви можете собі уявити! В асортименті компанії є повні спальні гарнітури, меблі для кабінету та офісу, спеціальні водовідштовхувальні (принаймні частково) набори для вітальні та їдальні.

Для складання та монтування меблів з картону не потрібні кріпильні деталі або інструменти, дотримуючись детальної інструкції, пунктирних ліній, згинів та складок картону, меблевий гарнітур збере своїми руками навіть дитина.

Матеріали для виробництва меблів із картону використовуються лише екологічно безпечні: перероблений нетоксичний папір та клей на основі рослинного крохмалю. У свою чергу, набридлий або гарнітур, що вийшов з ладу, повністю може бути повторно перероблений.

Звичайно, не йдеться про високоякісний і дорогий дизайн, але такі меблі чудово підійдуть для незаможних сімей, студентських таборів або гуртожитків, тимчасових мешканок і поселень біженців, які потребують меблі на короткий, а може, і на більш тривалий термін.

  • Фото:

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *