Зберігаємо речі: 22 ідеї для маленької ванної

Так багато речей, пляшечок і баночок необхідно завжди мати під рукою у ванній, що найчастіше весь простір буває ними заставлений. Все ж таки сучасні ванні кімнати в міських квартирах бувають занадто малі для всього скарбу. А традиційні шафки та ящики для зберігання можуть приховувати і так невеликий простір. Я зібрала вам кілька цікавих ідей організації зберігання в маленькому ванному просторі. 

Майже всі з них досить бюджетні, а багато хто легко буде зробити своїми руками. Серед ідей можна знайти вузькі полички та ящики, засклені та відкриті полиці, ніші, гачки, кишені, тримачі, полиці та ящики під, над, з обох боків раковин тощо. Не соромтеся використовувати ці прості задуми, щоб зробити вашу маленьку ванну більш зручною та місткою!

storage-ideas-small-bathroom-01 storage-ideas-small-bathroom-02 storage-ideas-small-bathroom-03 storage-ideas-small-bathroom-04 storage-ideas-small-bathroom-05 storage-ideas-small-bathroom-06 storage-ideas-small-bathroom-07 storage-ideas-small-bathroom-08 storage-ideas-small-bathroom-09 storage-ideas-small-bathroom-10 storage-ideas-small-bathroom-11 storage-ideas-small-bathroom-12 storage-ideas-small-bathroom-13 storage-ideas-small-bathroom-14 storage-ideas-small-bathroom-15 storage-ideas-small-bathroom-16 storage-ideas-small-bathroom-17 storage-ideas-small-bathroom-18 storage-ideas-small-bathroom-19 storage-ideas-small-bathroom-20 storage-ideas-small-bathroom-21 storage-ideas-small-bathroom-22

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Храним вещи: 22 идеи для маленькой ванной”

  1. Василий

    Дуже симпатичні рішення. Ванна - саме місце для поличок і скриньок. Це особливе місце скупчення всіляких дрібниць. Особливо у дівчат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *